Anket

1

1
0 (0%)
1
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: Kurtuldum arkadaşlar  (Okunma sayısı 2700 defa)

Kurtuldumm

  • Newbie
  • *
  • İleti: 2
    • Profili Görüntüle
Kurtuldum arkadaşlar
« : Temmuz 11, 2019, 08:23:37 ÖS »
Öncelikle merhaba, özet geçiyorum hızlıca, 2017 yılında kaptığım virüs sonucu hpv virüsü ile tanıştım ve çok kötü bir süreç geçirdim, sirke vs neler neler. Neyse bu forumdu sanırım başka var mı bakmadım tekrar üye olurken ama forumda okumadığım gönderi kalmadı araştırmadığım bir şey kalmadı. En sonunda aksarayda bir doktora gittim, iki tane siğil vardı onları yaktı ve bana bir iki tane ilaç yazdı, yurtdışından getirildiğini sadece türk eczacılar birliğinde olduğunu söyledi, ve siğilleri yaktıktan sonra hergün çörek otu yağı sürmemi söyledi. Neyse ben ilaçlardan birini hiç almadım, bir tanesine de söylediği dozda almaya param yetmedi. 4 kutu al günde 2,2,2 toplam 6 adet yut demişti. Ben 2 kutu alıp 1,1,1 top 3 adet içtim düzenli çörek otu yağını da kullandım hep. Bu arada el hijyenime çamaşır hijyenime çok dikkat ettim.

Bu virüsle tanışıp kurtulma aralığım 1 ay bile sürmedi, üzerinden 1,5 yıl geçti hep ha şimdi ha yarın diye diye bu foruma girmedim. Hep de o zamanlardaki çaresizliğimi hatırlayıp bu forumlara vefa borcum olduğunu düşünerek iç çekiyordum.

Az önce yakın bi arkadaşımda bundan bahsedip fotoğraf atınca harekete geçtim.

Şimdi şu an ne ilacı ne doktorun ismini hatırlamıyorum ama size söz veriyorum ikisini de bulabilirim kısa süre sonra tekrar yazıcam.

Hatta doktor forumlarda sürekli yazan biriydi, ilaçda bağışıklık sistemini güçlendiren bir ilaçtı çok araştıran arkadaşlar bilirler ama bu illette bir daha rastlamadım. Üzerinden ikna edici bir zaman geçtiği içinde artık vakti geldi. Tekrar yazıcam. Endişelenmeyin.