Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Erkekte HPV / Ynt: Penis içi siğil (üretra girişi)
« Son İleti Gönderen: Unnamed Kasım 19, 2019, 10:44:22 ÖÖ »
Merhaba, aynı sorun bende de var, ne yaptınız acaba ?
2
Erkekte HPV / Ynt: yakma ıislemınden sonra aladara kullanan varmı
« Son İleti Gönderen: panic Kasım 13, 2019, 07:21:22 ÖS »
Bende de aynısı oldu. Geçmiyor. Aldara maldara hikaye... Ameliyat sonrası 3 haftada nüks etti
3
Erkekte HPV / Ynt: Şişmiş Lenf Bezleri - Hpv - Hsv
« Son İleti Gönderen: Funeris Kasım 12, 2019, 08:44:40 ÖS »
Aynı şekilde benim de ilgimi çekti çünkü 2010 dan beri hpv var ve birkaç sene önce bademcik taşlarıyla tanıştım çok stres olmuştum 2 _3 tane çıkmıştı şimdi çok nadir görüyorum. Sirke ile geçiyor (biraz suyla incelterek içtim bu arada)
Ayrıca sağ kasığımda ani bir şişlik ile hastaneye gittim lenf şişmesi de atlattım o sadece bir kere oldu ve doktorun verdiği ilaçla geçti çok kısa zamanda.
 Yani bende tesadüf olup olmadığını merak ettiğim için bu başlık altında aynı tanılarla karşılaşan arkadaşımıza yanıt vermek istedim.
 Ayrıca hpv siğillerim genital bölgemde çok nadir çıkıyor ama sünnet derisi kısımında gitmek bilmeyen çok minik (neredeyse iğne ucu kadar) sivilce gibi.
Bazen 8 _10 tane bazen daha az bazen daha fazla.. Sadece bir tanesinin büyüdüğünü hissediyorum ucu sertleşiyor ve parmağımı sürdüğümde sertliğini hissediyorum.
 Verrutol vs ne kadar asid varsa sürdüm hatta endwarts bile kullandım sirkeydi incir sütüydü burada yazan ne varsa kullandım ama tamamen kurtulamadım.
 Kurtulamayınca siğillerimle barışık yaşamaya başladım ve kurtulamamak biraz da benim istikrarsızlığım yüzümden diye düşünüyorum. Çünkü iyileşince kalan siğilleri yakmaya devam etmek lazım çünkü tamamen gitmeyenler oldu ama devam etmedim yakmaya küçülmesi bile beni mutlu etti ve yaktığım siğillerin iyileşmesi gerçekleşene kadar sex yapamıyor olmak çok üzücü ve uzun bir süreçmiş gibi geliyor biraz da bu sebeple devam edemiyorum siğil yakma seanslarıma.
   Sadece size tecrübelerimle aktarabileceğim şey kesinlikle ama kesinlikle endwarts genital bölgedeki karnıbahar gibi yada siyaha yakın koyu renkli ben gibi duran siğiller için çok daha etkili sadece bir kere kulak pamuğuyla asidi basıp 5 sn bekleyin bir iki saat sonra yine ve eğer çok yanmıyorsa 3. Kez yapın sonra salın artık orayı bekleyin ve bir hafta sonra kabuk düştüğünde hiçbirşey kalmadığını göreceksiniz. ( sünnet derisi bölgesinde işe yaramıyor sadece küçültüyor ama tamamen gitmiyor) kasık bölgesi için için geçerlidir.
 Sağlıcakla kalın siğillerinizden kurtulmanız dileğiyle :)
 
4
Erkekte HPV / Ynt: Kurtuldum
« Son İleti Gönderen: Neyaptimben Kasım 05, 2019, 09:42:40 ÖS »
Hangi tip vardı acaba?
5
Erkekte HPV / Kurtuldum
« Son İleti Gönderen: erman83 Ekim 31, 2019, 03:05:00 ÖÖ »
Arkadaşlar 5 yıldır yok ve 2 haftafa kurtuldum. Nasıl mı?

Verrutol
İmmün sistemi güçlendiren gıda takviyesi.
Elma sirkesi
Çay ağacı yağı
Kolonya
Propolis sprey.
Kürdan. 

Nasıl yapacağınızı bilirsiniz... yoksa yardımcı olurum...
6
HPV Testleri / Sürüntü testi
« Son İleti Gönderen: Malena Ekim 09, 2019, 03:29:43 ÖS »
Merhaba arkadaşlar Hangi hpv tipi olduğumuzu öğrenmek için her devlet hastanesinde sürüntü testi yapılıyor mu yoksa illa özele mi gitmem gerekiyor önce tipini öğrenip sonra yaktırmayı planlıyorum
7
Erkekte HPV / Hpv den nasıl kurtuldum
« Son İleti Gönderen: Yilmaz Ekim 06, 2019, 03:34:32 ÖS »
Öncelike geçmiş olsun pis bir hastalık kimseye söyleyemiyorsun,gördükçe,düşündükçe moral bozukluğu katlanıyor, böylece hastalık süresi uzuyor yaklaşık 2 yıl çektim ,kullanmadığım yöntem kalmadı aldara,yaktırma,sirke,ilaçlar

 :)Oysa çokta zor değilmiş ;)
 
öncelikle bölgenin kuru olmasını sağlayın mutlaka hergün  iç çamaşırınızı değiştirin ve biliyoruz ki bu hastalıği kapan kişilerin bağışıklık sistemi düşük, aklıma gelen son çarede buydu gittim vitamin testi yaptırdım d vitamini yerlerde çıktı neyse onu kullandım bağışıklık sistemi içinde meyve ,düzenli beslenme sigara ,alkolü bıraktım 2 ay sonra hepsi çürüdü gitti hiç birini yapamıyorsanız sigarayı bırakın bağışıklık sistminiz kendini hemen topluyor ben  çevrem yüzünden 2 ay bıraka bildim ama kurtuldum nihayet  :)
8
HPV Tedavisi / Ahcc tedavisi ve siğil varlığı hakkında
« Son İleti Gönderen: Tryhrd Eylül 23, 2019, 04:48:23 ÖS »
Merhabalar ahcc kullanımına başlamayı düşünüyorum ancak kafamda bir soru var sizlerle paylaşmak istediğim, ahcc kullanarak hpv negatif olursam şuan var olan siğiller yok olacak mı yoksa bir yandan yakma-yaktırma işlemine devam etmeli miyim? Çünkü gözle görülemeyen siğillerinde mevcut olduğunu düşünüyorum. Özel muayenehanelerde gözle görülemeyen siğilleri ortaya çıkartan bir kimyasal olduğunu pek çok yerde okudum ancak benim gittiğim 5 farklı devlet hastanesinde bu şekilde bir uygulama yoktu ve özele gitmeye yetecek maddiyata sahip değilim ne yazıkki. Bu noktada bilgisi olan biri yardımcı olursa müteşekkir olurum şimdiden sağolun.
9
Kadında HPV / Ynt: hpv ve doktor faciam
« Son İleti Gönderen: Hatun Eylül 04, 2019, 10:29:48 ÖÖ »
Selam. Ben de kurtuldum. 3 kez genital siğil yakıldı. Testlerim de temiz artık. Edirnede 1 yıl boyunca dr.nevra hanıma gittim. Bu kabus artik bitti.Şu anda temizim
10
HPV Tedavisi / Ynt: AHCC yalan mı
« Son İleti Gönderen: Onur Temmuz 17, 2019, 08:15:18 ÖS »
dostum ben ilgileniyorum fiyat nedir iletişime gecelim email adresini yaz
Sayfa: [1] 2 3 ... 10