Gönderen Konu: Bende bugun hpvli oldum probolis hakkinda  (Okunma sayısı 6223 defa)

Coosmanli

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende bugun hpvli oldum probolis hakkinda
« : Ocak 11, 2018, 02:09:39 ÖÖ »
Merhabalar 4 gundur penisimde kucuk et parcaciklari olustu bugun doktora gittim son 6 ayda cinsel iliski yasadiniz mi dedi bende 10dan fazla yasadim korumasiz ( digerleri korumali yaptim dedim) ve hastaliga tutuldum cildiyeci yakariz dedi ama ben bugun arastirmalarima gore probolis ise yariyormus daha once kullandiniz mi bu arada alkol haftada iki gun sigara gunde bir paket iciyorum

Yorumicin

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bende bugun hpvli oldum probolis hakkinda
« Yanıtla #1 : Mayıs 13, 2019, 06:14:18 ÖS »
Selam kullanıcı,
Bu forumda ki ilk yorumum. Simdiye kadar hep buradan faydalanmıştım, artık bildiklerimi yazıp bende katkı sağlamaya karar verdim ve üye oldum.

Ibrahim Saraçoğlunun şiddetle propolis tavsiye ettiği tv programlarını izledikten hemen sonra propolis de en iyi üreticilerden olan 'beo alkol bazlı suda çözünür propolis' siparişi verdim ve 3 şişe bitirdim. Üzülerek söylüyorum faydasını görmedim. Siğil sorununda 1 yılı bitirdim ve başlangıçta 10 u geçen siğil sayısı şimdi 1 tane ye düştü. Herkesin tavsiye ettiği üzere jilet kulllanmamak makasla tüyleri kesmek ve cinsel ilişkiye ara vermen gerekiyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren beta glucan içeren besin takviyerini kullanmanı tavsiye ederim. Geçici bir hastalık ve zamanla azalarak bitiyor işte.
Krioterapi veya koter ikiside sigili yakan tedaviler o yüzden bunları ihmal etme ama olurda doktora gidemezsen ve eğer siğillerin minikse bir metali aygazda veya çakmakla ısıtıp kendin yakabilirsin. Ucu sigilini kaplayacak büyüklükte olan bir şeyi (makas ucu, ince civi arkası) ucu kızarana kadar ısıtıp sigile dokunup dokunup çekmek sutetiyle siğili yakabilirsin. Burada önemli olan dokundurup çekmen ve uzun süre bastırmaman. Bende iz bırakmadı ve bu şekilde durumu idare ediyorum. Bunu doktora gitme durumun varken uygulamak anlamsız tabi, ama doktora öyle veya böyle gidemiyorsan uygulayabilirsin.
Kendi yaptığım bir şey, bilinçli ve kontrollü yaparsan sana da zarar verecegini düşünümüyorum.

Saglıcakla.