Gönderen Konu: hpv doktoru tavsiye  (Okunma sayısı 8053 defa)

drsahin

• Full Member
    • Profili Görüntüle
hpv doktoru tavsiye
« : Aralık 02, 2015, 04:14:30 ÖS »
Hpv doktoru tavsiye; HPV,Human papillorna virüs  daha çok hem erkek hem de kadın genital bölgede ve bu bölge mukozalarında enfeksiyon yapan ve kondilom -condyloma acuminatum- adı verilen siğil şeklinde kitlelerin oluşumuna neden olan bir çeşit virüstür.
 HPV virüs bir kez vucuda girdiğinde hücreler içine yerleşir ve dönemsel olarak tekrarlayan enfeksiyonlara yol açar.
 Cinsel HPV virüsü ve buna bağlı genital siğil enfeksiyonu cinsel yolla bulaşan hastalıklar grubunda yeralmasına rağmen çok nadiren de olsa cinsel ilişki dışında da  ortamdan bulaşabildiği bilinmektedir.

HPV Virüsün bulaşması kişinin enfekte bölgesinin örneğin penis veya kadın dış genital organı gibi diğer kişinini  genital bölgelerine veya ağız makat gibi bölgelerine deri-mukoza teması ile bulaşır.

HPV doktoru tavsiye İstanbul için bana ulaşın

mira

• Jr. Member
  • **
    • Profili Görüntüle
hpv en iyi tedavi şekilleri
« Yanıtla #1 : Şubat 04, 2016, 01:28:47 ÖS »
Human papilloma virüs  HPV enfeksiyonları erkeklerde peniste, kadınlarda vajina ve rahim ağzında siğillerin çıkmasına neden olur.
Bu HPV enfeksiyonlar vajinanın normal ortamını bozarak gebeliğin oluşmasını engeller, ayrıca HPV  virüsün bazı tipleri rahim ağzı dokusunda değişikliklere ve rahim ağzı kanserine neden olabilir.
 En iyi hpv tedavi şekilleri doktor tarafından belirlenir

dentist

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
24 yaşında aktif cinsel hayatı olan bır diş hekimi bayanım.İzmirde yaşıyorum.Yaklaşık 2,5 yıldır Hpv taşıyıcısıyım.yaygın vajina girişinde önce siğiller hızlı bir şekilde çıktır.Bu hastalık psikolojık olarak benı çok yıprattı çünkü aılemın ya da etrafımdakı ınsanların bundan haberı yok.Nişanlım bana bulaştırdı, onda da yaygın siğiller vardı.İzmirde ve Manisada en az 7 kere tedavi oldum, hep dışardaki siğilleri koter ve kriyo ile tedavi ettiler, makatımda da vardı. Fakat hep tekrarladı. Meğerse vajina içinde siğil olduğu ve tam bakılmadığı için tekrarlamış. Daha önce kendisinde tedavi olan ve sonuç alan bir diş hekimi arkadaşımın önerisi ile İstanbula Dr.Nevra hanıma ulaştım. Sağolsun özel bir cihaz ile sadece dışarda tekraryan siğillere değil, vajina içinde 4 tane büyük siğili d gördü. Bu siğiller atlanmış ve rahim ağzında da AsCUS diye bi hücre değişikliği yapmış
. Makat ağzında da siğil vardı. Özel bir asit ilacı ile cilt altındaki gözle net görülmeyen siğilleri dijital büyüteç ile görüp lazer ile yaktı, smer testi sonucum 3 ay sonra düzeldi. 7 kere burada daha önce yakmalarına rağmen hiç bir doktor tipleme yapmadı, HPV tipinde maalesef 5 tane tip aynı anda çıktı moralim bozuldu baştan. HPV tip 11, 31,33,54 ve 56 çıktı,Şu anda moralim iyi siğiller 8 aydır tekrarlamadı, smear testim normale geldi ve AHCC 3 gr günde 6 ay kullandım, hala doktor hanımın tavsiyesi üzerine propolis alıyorum.
Haftaya tekrar İstanbula kontrole gideceğim, Erkek arkadaşım da aynı anda tedavi oldu onda da tekrarlamadı. Mutluyum, yıllardır çektiğim HPV yi yeniyorum galiba. Dr.Nevra hanım çok destek oldu. Bana HPV doktoru kimi tavsiye edersiniz diye sorarsanız İstanbul Şişli de Dr. Nevra hanım ve eşi Dr.Hakan bey var. HPV den kurtulmak istiyorsanız dostlar, siğillerden kurtulun ve mutlaka moralinizi iyi tutup bağışıklığınızı güçlendirin. Size tavsiyem uzman hpv doktoru olarak
http://www.hpvdoktoru.net/