Gönderen Konu: HPV ve D Vitamini / Op. Dr. Hakan Topalismailoğlu  (Okunma sayısı 4476 defa)

drsahin

• Full Member
    • Profili Görüntüle
HPV ve D Vitamini / Op. Dr. Hakan Topalismailoğlu
« : Haziran 20, 2020, 11:25:06 ÖÖ »
Dr.Hakan Topalismailoğlu tarafından hazırlanmış ilginç ve güncel bir yazı. HPV den kurtulmak için D Vitamini değerlerinize bakın ve gerekir ise D Vitamini desteği alın
http://www.hpvdoktoru.net/op_dr_hakan_topalismailoglu.html

Xylocastro

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: HPV ve D Vitamini / Op. Dr. Hakan Topalismailoğlu
« Yanıtla #1 : Haziran 20, 2020, 12:44:29 ÖS »
Su Covid günlerinde ben de DNA virüsleri ve D vitamini ile ilgili 1-2 yazı okumuştum.
Dr.Hakan Topalismailoğlu nun hpv ve D vitamini hakkındaki yaklaşımı çok doğru olabilir,
 Yarın sağlık ocağına gidip kanda  D vitamini düzeyine bakıyorum.. Zaten dr. hakan beye hpv konusunda çok şey borçluyum.. sayesi ve desteğinde bitti.. Sigarayı da bırakın dostlar... Stres...uzak durmak çok zor...
bBu evde kapalı günlerde yine HPV azacak diye korkum olmadı değil

faik

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: HPV ve D Vitamini / Op. Dr. Hakan Topalismailoğlu
« Yanıtla #2 : Temmuz 15, 2020, 12:30:56 ÖS »
Penis ucunda idrar deliğinde siğil çıktı, penis kanseri olmaktan çok korkuyorum,
 sağlık ocağına gidip tüm tahlilleri yapacağım, HPV tipi önemli mi penis deliği kondilomunda

faika

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Dr.Hakan Topalismailoğlu yorumlar
« Yanıtla #3 : Nisan 20, 2021, 10:51:26 ÖÖ »
 Ankarada yaşıyorum. 2 yıl önce  haziran ayında anüsüme yakın ve vajianaya doğru uzanan  bir yerde siğil çıktı.Son birlikte olduğum sevgilim eski sevgilisinde 5 tip HPV  hpv olduğunu öğrenip bana söylemişti.Hpv virüsü  insanı nasılbir psikolojiye getirir bende çok iyi biliyorum.Sevgilimden nefret ettim desem yeridir.Kendimi hastalıklı iğrenç bir insan olarak görmeye başladım.Hayatımın en kötü 3 ayını  yaşadım.Pratisyen doktor olan arkadaşıma gösterdim hpv ve genital siğil dedi dedi.Tedavi olmaya karar vermem uzun sürdü.
3 tane siğil odlumu sana 100 tane. Ankara da daha önce gittiğim dr a gittim kriyoterapi yaptı. Önce siğiler düştü gibi sonra daha da dağıldı. Vajina içine yayıldı. HPV testi yapıldı HPV 11 ve HPV 52 geldi. Smear testim normal çıktı . 4 kez daha kriyoterapi yapıldı bir türlü dğzelmedi ve ağrılardan oturamaz hale geldim. Deli gibi araştırırken elma sirkesi kullanmaya başladım.Canım daha da çok yandı çok lanet getirdim kendime, Genital Siğilller sireke ila daha da azdı ve büyüdü.
HPv yorumlarını okurken internetten Dr.Hakan Topalismailoğlu yorumları gördüm. Araştırdım.Meğer 2 arkadaşım da Dr.Hakan Topalismailoğlu tarafından istanbulda tedavi edilmiş. Randevu ile gittim tek seansta siğller yakıldı 100 den fazl siğil . 1 ay sonra kontrolde sadece 3 tane siğil tekrarlamıştı. Tkrar 1 ay sonra kontrole çağırdı bir şey çıkmadı. 6 aydır temizim ve siğilim yok.
Ama bu sürede anladım ki kendimi üzmem bana hiçbirşey katmıyor.Hergün baktığım HPV  siğillerini beynimden sildim.Hayata dönmeye başladım tekrardan.Dr.Hakan beye 1 ay sonra rutin kontrole gideceğim.Smear testi ile beraber HPV testi de yapılacak
Cinsel hayatımı düzene soktum.Eski sevgilim görüşmek için yalvarmasına rağmen onun yüzünü bile görmek istemiyorum.Hiç kimse sağlıktan önemli değil.Bilsem asla onla birlikte olmazdım fakat olan oldu bir kere. Sigarayı bıraktım ve iyi besleniyorum