Gönderen Konu: HPV'yi yendim  (Okunma sayısı 11530 defa)

HPVyiYendim

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
HPV'yi yendim
« : Ağustos 01, 2017, 05:35:04 ÖÖ »
Arkadaslar merhaba. Aslinda HPV'yi yeneli birkac sene oluyor ancak bu vucudumda oldugunda ne kadar caresiz oldugumu hatirlayip yardimim dokunabilir diye dusundum. Size buradan bazi tavsiyelerde bulunacagim ve eger tedavi icin ne kullandigimi sormak isterseniz her zaman mail atabilirsiniz. Oncelikle mesakkatli bir is oldugunu soylemek zorundayim biliyorum cok zor bir donemdesiniz. cok steril olmak zorundasiniz ornegin ic camasirlariniz ayri yikanmali, tuvalete girdiginizde bile o kisma dokunan elinizle yikama yapmamalisiniz vb.
Size buradan onemli birsey soyleyecegim;
1. senesi berbatti, ne yapacagimi bilmiyordum surekli yaktirdim bitti diyordum daha fazla cikiyordu. sunu acikca ifade edebilirim; yaktirmak bu illeti yaymak anlamina geliyor hicbir faydasini gormedim.
2. sene bir ilac kesfettim (not: kesinlikle reklam yapmiyorum mail atin telefonum vs. her sekilde konusabiliriz sizi anliyorum ve yardim edebilirim oldukca iyi taniyorum bu hastaligi) cok aci icindeydim adeta zavalli gibi hissediyordum herseyi deneyebilirdim ve oyle oldu. bunu bitirmeye niyetiniz varsa mail atabilirsiniz. ama size soylemek zorundayim gunlerce kullanacaksiniz ve cok aci verecek ama o kisimda bir daha gormeyeceksiniz. eger baska kisimlarda varsa gorursunuz ve oraya uygularsiniz. emin olun cok faydasini gordum.
2. sene ustte kayboldular bu sefer alt kisimlara indiler. onlarin tedavisi cok zor olmadi cunku hem artik ne yapmam gerektigini biliyordum hem sonucu biliyordum...
sonuc olarak bu sizde daha az da surebilir benimki yanlis uygulamalardan ve yaktirmaktan cok yayilmisti ve ciddi kotu durumdaydim. ve sunu soylemek zorundayim o bolgede herhalde her kucuk noktadan zaman icinde cikti ve ben her kucuk noktasina kadar hepsini temizledim. herneyse. biliyorum zor biliyorum konusulamiyor. benim basima gelen kadar caresizseniz size ne yaptigimi anlatirim arkadaslar. project.mkoften@gmail.com (kendi ismimdeki mailimde pek bu konuyu tartismak istemedim uzgunum).

Xylocastro

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
HPV den kurtuldum
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2018, 11:04:23 ÖS »
Yıllarca süründüm, denemediğim HPV ilacı (ALdara, Podofilin, Veregen..Verrutol) kalmadı, yapmadığım yöntem ( kondilom yakma ,dondurma )tedavisi. çok param gitti. sonuçta lazerle genital siğil tedavisi oldum, tek seanta ve çok ekonomik fiyata. Uzun süredir doktorumun deyimi ile HPV yi vücudumdan atmışım. HPV DNA testi 6 ay önce yapıldı, 3 tane tip vardı eskiden şimdi HPV pozitif iken HPV negatif oldum. Ben çok uzaklardan istanbula dr nevra ve dr hakan beye gittim. HPV şu anda yok. size te  nacizane tavsiyem http://www.hpvdoktoru.net/
Ben şu an kendimi hpv virüsü ve genital siğillerden arınmış olarak hissediyorum. Önce kafanızda silin ve bağışıklığınıza dikkat edip iyi bir tedavi olun