Gönderen Konu: yakma ıislemınden sonra aladara kullanan varmı  (Okunma sayısı 4596 defa)

sarhos

• Ziyaretçi
yakma ıislemınden sonra aladara kullanan varmı
« : Temmuz 11, 2019, 01:03:41 ÖÖ »
Arkadaşlar öncelikle herkese çok geçmiş olsun hpv siğil bende de var. Buradan bu doktorlara çok şey söylemek isterim ama neyse birine gidersin önemsiz der herhangi bir tedavi veya tavsiyede bulunmaz başkası na gidersin neden bu kadar geciktin der hemen yakar iki hafta sonra kontrolde başka doktor olur kim neye dayanarak genıtal bölgedeki sıgılı yakar aldatan yazıyorum bunu kullan tabi yakma işleminden sonra siğil sayısı arttı şimdi sormak istediğim şu arkadaşlar sanki aldatan kremi kullanmama rağmen de sıgıllerde artış oldu bunu yaşayan arkadaşlar varmı yoksa ben yakmadan sonra tam gözlem yapamadım mi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk ler

panic

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: yakma ıislemınden sonra aladara kullanan varmı
« Yanıtla #1 : Kasım 13, 2019, 07:21:22 ÖS »
Bende de aynısı oldu. Geçmiyor. Aldara maldara hikaye... Ameliyat sonrası 3 haftada nüks etti

muhendıs80

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: yakma ıislemınden sonra aladara kullanan varmı
« Yanıtla #2 : Aralık 25, 2019, 09:26:18 ÖS »
Bana azot sıktı kriyo terapi ile yaktı. 2 seans uyguladı böyle. Sonra aldara krem verdi. 1 ay kullan dedi. 15. günümdeyim siyahlıklar görmeye başladım. Sanki çoğaltıyor dediğiniz gibi. Doktora sormuştum ben bu krem ne işe yarar diye. Varsa yayılmasını engeller ve ortaya çıkmasını sağlar. Youtubeda izledim aga bu aldara krem ajan gibi düşün derinin altına giriyor hpv ye rahat vermiyor. Onu yerinden yurdundan etmeye çalışıyor. Düşmanımın düşmanı dostumdur diye düşün. Daha 1 ay olmadı ama Pazartesi gidip hemen doktora göstereceğim eğer kondilomsa hemen yaktırıcam. Belki doktor yakmaz iyice yüzeye vurmasını bekler. Dur bakalım nolacak
« Son Düzenleme: Aralık 25, 2019, 09:28:38 ÖS Gönderen: muhendıs80 »