Gönderen Konu: LÜTFEN YARDIM EDİN  (Okunma sayısı 8782 defa)

baybeyy00

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
LÜTFEN YARDIM EDİN
« : Ocak 10, 2015, 11:48:28 ÖÖ »
öncelıkle hepınıze cok tesekur ederım ben 24 yasında erkegım benm genıtal bolgede yara cıktı ilk basta bunların hıvle alakalı oldugunu dusundum daha sonra hıv testı yaptım negatıf cıktı. arastırma yaptım ınternetten en son bu forumu buldum sızın bana yardımcı olcagınızı dusunuyor
benm genıtal bolgede yara cıktı bu yaralar cok kucuk 4 tane falan var bırbırlerıne yakı bır sekılde ılk basta beyaz bır sekıldeydı daha sonra renk degıstırıp cılt rengınden daha koyu bır renk aldılar hpv dna testı yapmak ıstıyorum ama benm sgk yesıl kart oldugu ıcın her yerde gecmıyor ankarada bun yapan devlet hastahanesı var mı tsk ederım cvplar icin saglıklı gunler dılerım herkese

baybeyy00

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: LÜTFEN YARDIM EDİN
« Yanıtla #1 : Ocak 11, 2015, 02:16:59 ÖÖ »
cevap veren yok mu :(

victory

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: LÜTFEN YARDIM EDİN
« Yanıtla #2 : Eylül 13, 2018, 03:22:02 ÖS »
Kurtuldum. Yıllarca çektim bu hastalığı. Kasık bölgemde et beni gibi başladı. 2 tane vardı. Yakmadan lokal anestezi ile kesip çıkartarak biopsiye gönderdiler. Condiom akumiata teşhisi konuldu. Alınanların yerine o bölgede bir daha çıkmadı ama bu sefer penis üzerinde ve etrafında çıkmaya başladı. Condylox diye bir ithal ilaç verdi doktor. Çıkanların üzerine sürülüyor, çoğunuz duymuşunuzdur. Ama çare olmadı. Condylox kullanmaktan her yerim tahriş oldu. Sonra defalarca yaktırdım. Yine çıktı. Sonra aldara krem denedim. O da çare olmadı. Sonra makat bölgesine sıçradı. Yine condylox ve aldara serisine devam ettim. Geçmedi. Defalarca o acı veren yaktırma işini hem penis bölgesinde hem makat bölgesinde yaşadım. Sonra ne oldu biliyor musunuz. Fitness yapmaya başladım. En az haftada 3 gün spora gidiyorum. Beslenmem çok düzensizdi. Spor ile birlikte beslenme alışkanlıklarım da değişti. Artık her sabah ama kesintisiz her sabah 2 yumurta haşlayıp yiyiyorum. Süt içiyorum. Bol bol tavuk tüketiyorum. Daha çok gıda alıyorum. Sanırım spora başladıktan 1 ay sonra tamamı kayboldu. Şu an 1 yıl oldu. Hiç bir ilaç vb kullanmadan, spor ve sağlıklı beslenme ile geçmiş oldu. Doktora sorduğumda bağışıklık sistemin güçlenmiş o yüzden geçmiştir dedi.Benim kurtulma hikayem böyle. Belki birilerine yardımı olur diye yazdım.