Gönderen Konu: Yendim seni HPV  (Okunma sayısı 961 defa)

kings cup

  • Newbie
  • *
  • İleti: 1
    • Profili Görüntüle
Yendim seni HPV
« : Ağustos 18, 2021, 01:39:33 ÖS »
Arkadaşlar artık temizim, hpv denilen beladan kurtuldum,
Daha önce forumların bana çok faydası oldu, bir çok kişinin deneyimini ve yaşadıklarını buradan gördüm .
 Ukraynada bu hastalığı 2 yıl önce kaprım. Mühendis olarak bir şirkette çalışamkta idim. Süpheli bir gecelik ilişki oldu ve bu ilişkiden sonra beni aldı bir dert. Bir arkaşım da benzer bir birliktelikten sonra bir çok hastalık almış ve çok çekmişti. Onun tavsiyesi işe Kiev de cinsel ilişki ile geçen hastalıklara bakan b,r laboratuvara gittim ve STD sürüntü testi ve kültür testi yaptım. HPV 45 ve HPV 56 çıktı ayrıca Üreoplasma diye bir mikrop ile Herpes şüphesi dendi. Genital bölgemde  siğilden tam emin olamadılar Aldara diye bir krem önerildi. Aldara kullanımında bir sürü olumsuz yorum gördüm ve  pahalı ama yine de hpv virüsü ile enfekte olmuş kişilerin bile iyileşmesinde etkili olabileceğini düşünen doktorlar da varmış. Benim şüphelendiğim bölgedeki lezyonlara doktor bunlar normal dedi fakat istersem  aldara isimli krem kullanabileceğimi söyledi.
3 hafta kullandım hiçbir değişiklik olmadı, inanın burada sağlık sektörü çok kötü, tamamen ticari özellikle yabancı iseniz ve zaten HPV ile ilgilenmiyorlar çünkü nerdeyse herkezde HPV virüsü var.
Morali bozuldu, memleketim Konya ya sırf bunu tedavisi için geldim, buarada bir özel hastaneye gitti, doktor şöyle göz ucu ile baktıise birkaç tane siğilin olabilir dedi, ben onlar siğil olabilir diye ısrar edince  sinirlendi  ve başından savmak için ve bana cinsel hastalık taşıyan herkez ile birlikte olan  muamelesi yapar gibi davranması canımı da sıktı sıktı, benim gösterdiğim elektrokoter ile yaktıktan sonra  bepanthene kullanmamı söyledi  ve tedaviden 6 ay sonra tekrar gel dedi,
 Eve gidince  siğillerin ve şüpheli yerlerin duruduğunu gördüm tam tedavi olmamıştı, çok üzüldüm ve interentte arayışa girdi. Forumlarda istanbuldan dr.Hakan bey hakkında çok yorum okudum ve o gece karar verip ertesi gün istanbula gittim, doktorum psikolojik olarak da moral verdi ve Hakan bey 8 tane unutulan siğilimi yaktı.
Tekrar 4 ay  ukraynada kalıp sırf kontrol için istanbula dr.Hakan beye geldi, HPV dna bakıldı bu defa tip 68 diye başka bir tip çıktı, bunlar tip değiştiryormuş,
 Bu arada bağışıklık için düzenli destek ilaçları kullandım, almanyadan bir vitamin getirttim ve 4 ay sonra ikinci kontrolümde İstanbulda DNA negatif çıktı
 Doktor bey sadece iyi beslenmemi  artık  söyledi  ve ek vitamin ilaçları kestik.
1 ay önce şu anda yaşadığım Bükreş de tekrar buranın en iyi laboratuvarına DNA verdim ve…Dün evettttt  dün sonucum TEKRAR NEGATİF  geldi.
Yendim seni HPV, en büyük arzum olan evlenme planlarını artık yapabilirim, doktor beye sonsuz müteşekkirim. Arkadaşlar önemli olan bağışıklık sisteminiz güçlü olsun bu sebeple stres yapmamak çok önemli ve biraz para verip iyi bir doktora gidin  gerektiği  ilgilensinler sizinle ve mutlaka sigarayı bırakın. Sress de tabi ki yok..