Gönderen Konu: HPV’den Kurtuldum (Lütfen Okuyun)  (Okunma sayısı 17529 defa)

Can Tan

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
HPV’den Kurtuldum (Lütfen Okuyun)
« : Ağustos 29, 2018, 11:31:43 ÖÖ »
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır HPV tedavisi görüyordum ve bu illeti İzmir’de kız arkadaşımdan kaptım. Biraz araştırma yaptım, İzmir’de HPV oranının çok yüksek olduğuna tanık oldum. Demek oluyor ki, İzmir’de kadınlar korumasız cinsel ilişki yaşıyorlar ve biraz da temizlikle ilgili bir sorunu var bu şehirdeki bayanların.
Her neyse nasıl kurtuldum anlatayım;

Öncelikle bunun sigara içmekle alkol tüketmekle alakası yok, bunu bilin. Aldara Krem falan da işe yaramıyor, boşuna paranızı harcamayın. Öncelikle kesinlikle siğilinize dokunmayın, o bölgeyi sürekli Cyrastalin Antiseptik Dezenfektan ile her gün günde iki kez temiz tutun. Ayrıca siğil çıkınca beklemeden doktora gidin ve koterizasyon (yakma işlemi) yaptırın. Hiç beklemeyin, çünkü çıkınca çevreye yayılım gösterip teninizi kaplayacak. Kesinlikle evde işlem yapmayın. Ben bir gün sinir olup evde iki tanesini patlattım ve 2 haftada 20 den fazla kocaman karşıma çıktılar. Neyseki yine yaktırdım ve kurtardım. Yakma işlemi bu işte tek çözüm, sakın pes etmeyin.

Şimdi gelelim asıl meseleye. Arkadaşlar bu HPV denilen illet bağışıklık sisteminin çökmesi ile ilgili imiş. Doktorum bu konuda çok titiz. Bana Çinko ilacı verdi, her gün 1 tane içiyorum. İnanılmaz iyi geldi. Ayrıca Prf. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun 1-Kekik, 2- Karanfil, 3- Zencefil, 4- Tarçın, 5- Papatya, 6- Ihlamur, 7- Havlıcan karışımını aktardan aldım. Her birinden 50 gr koydurdum ve öğüttüm. Sabah ve gece bir bardak bu çaydan içtim. Çayı 1 tatlı kaşığı koyun fincanın içine. Bağışıklık sisteminiz arttıkça vücut savaşı arttırıyor. Çayı 2 ay kadar içebilirsiniz. Sakın abartmayın, fazla çayın hiçbir etkisi olmaz, böbreğinize zarar verir.

Tüm bunlar olurken yakma işlemi de devam etti. Ben yakma işlemi sırasında tanıştığım Yara ve Yanık kremi Silverdin ‘ i kullandım. Onun da etkisi olduğunu düşünüyorum. Çünkü yakılan yerlerden bir daha çıkmaması bu krem sonrası oldu.

Şimdi son noktaya geliyorum; sakın kondom kullanmadan cinsel ilişkiye girmeyin, bu çok önemli. Böylelikle bölgeniz temiz ve hijyen kalacak.

Ben bu illetten böyle kurtuldum arkadaşlar. Ve İzmir bölgesinde deli gibi yaygın olan bu hastalıktan İzmir’de oturan arkadaşlar lütfen dikkatli olsunlar. Olayın sigarayla alkolle ilişkisi yok. Günde 1 paket sigara içerken kurtuldum. Önemli olan bağışıklık sisteminizi sağlam tutmanız.
« Son Düzenleme: Ağustos 29, 2018, 11:36:16 ÖÖ Gönderen: Can Tan »

darkFTH

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: HPV’den Kurtuldum (Lütfen Okuyun)
« Yanıtla #1 : Eylül 06, 2018, 07:28:21 ÖS »
Merhaba. Bende manisada yaşıyorum izmirde bir kaç doktorada gözüktüm ancak işinin ehli iyi birini bulamadım acaba önerebileceğiniz bir doktor varmı ?

Suspus

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: HPV’den Kurtuldum (Lütfen Okuyun)
« Yanıtla #2 : Eylül 10, 2018, 12:49:27 ÖÖ »
Merhaba bu siğil cıkınca hemen yaktırın demişsiniz özellerde lazer işlemi ile mi olan yoksa devlet hastanelerinde gazla ile krio denilen işlemmi