Gönderen Konu: Psikolojik birlik dostlar...  (Okunma sayısı 3899 defa)

Esenlik

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Psikolojik birlik dostlar...
« : Mart 07, 2018, 12:10:06 ÖÖ »
Değerli Hpv li arkadaşlar biliyorum sizde benim gibi kimseye acamıyosunuz bu konuyu en azından birbirimizle sürekli konuşma adına line programını kurup numaranız olmadan ID oluşturup beni ekleyebilirsiniz bende diğer beni ekleyen arkadaşlarla grup krup mesajlaşırız diye düşündüm Line ID : esenlik02

hpvbittigitti

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Psikolojik birlik dostlar...
« Yanıtla #1 : Haziran 17, 2018, 05:11:13 ÖS »
Merhaba arkadaşlar inanın umut olmak için üye oldum ve size HPV illetine dair başımdan geçen herşeyi anlatmaya çalışacağım.
Üniversite için İzmire gittim ve orda populer bırısı olmak için gece clublerinde partiler düzenliyodum. Bu açıdan hep aktif bi cinsel hayatım vardı ve korunmuyordum. Unıversıtemın 3. Yılında kamışta önce küçük nokta kadar çıkan sivilce benzeri bişey gordum ve aldırış etmedım. Takılamaya devam ediyodum. Daha sonra bu parça baya büyüdü. Testislerim de dahil toplamda 8 9 tane siğil vardı artık. Doktora gıttım ve koterızasyon (yakma) işlemı uygulandı. Siğilin altına lokal anestezi yapılıp koter cihazıyla yakma işlemi. Doktora geçecek mı dedıgımde 5 yıl ıcersınde cıkmazsa gecer dedı. Uzulerek dıyorum doktorlarda bu illete çare yok. Bu durumu da cok ıyı bılıp tedavı gecırdıklerını dusunmuyorum. Arkadaşlar geç kalınmış bır durumda yok ben yaklasık 1.5 sene sonra ilk kez gıttım doktora. Neyse siğillerim yakılmıştı ve cok mutluydum. Cunku artık onları gormuyordum. Derken 1 ay ıcınde daha da cok cıkmaya basladı. Ben bu siğilleri de cıktıktan 3 4 ay sonra yaktırdım. Ve acaba bu sefer gecermı dıye dusunurken 2 haftada tekrar cıktı. Yıne aynı doktorda yaktırmıstım ve kondiloma teshısı koymuslardı patolojı sonucuna gore. Doktor bana her seferınde cıktıkca gel dedı. Gelıyorum bitiş aşamasına ve bu aşamada ne yaptıgıma. Son yaktırma ıslemınden 2 3 hafta sonra siğiller tekrardan cıkmıstı demıstım ve sayıları bu sefer daha fazlaydı. Gitmedım doktora yaktırmadım da ama onlarla yasamaya alışmıstım da onemsemıyodum. Kız arkadasım da vardı ve evlılık yolunda adımlar atmaya baslamıstık. Illakı soyleyecektım ona ama bıraz daha beklıyodum. İnternetten tedavı yontemlerı arayıp forum sıtelerınde moralım bozuluyodu. Şimdi bu yazacaklarıma dikkat edin. Bitişiğimde oturan bı cami imamına bu durumu anlattım. Cunku cevremde siğillerın degısık alternatıf tıp yontemlerıyle yok oldugunu duymustum. Neyse hocam dedım bende buralarda siğil cıkıyo. Hallederız dedı para mara almıyo arkadaslar. Cok guzel acıkladı ve hallederız dedı. Ama unuttu benı. Bende bı daha hatırlatmadım zaten. Utandım aslında. Neyse bı gun google a siğillere iyi gelen şifa duası yazdım. TAHA SURESİnin 5 6 7. Ayetlerını buldum ve onları normal gazete okur gıbı okudum. Arkadaşlar o kadar samimi soyluyorum kı suan bı gun dusa gırerken traşlama yapacaktım ve buyuk siğilim orda yoktu. Dıger buyukler duruyodu. Dedım herhalde sallanıyodu düştü kendılıgınden. Sonra acaba Taha Suresinden oturu olabılır kı dedım ve bu sefer daha buyuk bı cıddıyetle 10 15 kere daha okudum. Arkadaşlar mubarek gunde yemın ederım kı hıc bır tane kalmadı 1 ay ıcersınde hepsınden kurtuldum. Küçük küçük olanlardan büyük karnabahar seklınde olanlara kadar. Hiç inanmayıp sacma gelen bu yontemı yanı Duayı Rastgele uyguladım ve daha sonra ınanarak uyguladım. Suan bır tane bıle yok. Gelelım dıger yontemlere.. Arkadaslar cıddı ılıskı yaptım dedım ya. Bu donemde hıc bır kadınla bırlıkte olmadım dogal olarak. Kız arkadasımla da boyle bı cınsel ılıskı durumumuz yoktu. Yanı HpV li ve siğilliysenız KESİNLİKLE CİNSEL İLİŞKİLERDEN UZAK DURUN. YAPMAYIN SABREDİN. KORUNUN BİLE DEMİYORUM YAPMAYIN ARKADAŞLAR. Bırakın temiz kalsın orası temizliğine cok dıkkat ettım dıyemem yanı her gun farklı camasırlar ya da bı gıydıgım ıc camasırını bı daha gıymeme gıbı bı durumum olmadı. Duşa gırmeden once pamuğa elma sirkesi dokup bolca pansuman yapar gıbı pamugu siğilli bolgelerıme sürdüm. Kısaca arkadaşlar Allaha inanıp duayı elden bırakmayın( şifa ayetlerı Kuranda cok fazla ) cinsel hayatınıza siğiller gecene kadar ara verin. Elma sirkesi ya da varsa kritoterapi için verilen kremlerını ıhmal etmeyın. Moralınızı bozmayın illaki bozulacaktır ama hepınıze umut olmak ıcın uye oldum. Kendınıze gelın ve bu dedıklerımı yurekten gonulden ve ciddi bi şekilde uygulayın. Koterızasyon daha da cogaltıyo dıye dusunuyorum. Koteri de bence erteleyın. Ve bu dedıklerımı uygulayın. İnşallah kurtulursunuz Allah yar ve yardımcınız olsun. Hepınıze şifa versin
İletiyi düzenle