Gönderen Konu: HPV’den Ameliyat İle Kurtuldum!  (Okunma sayısı 5789 defa)

Hpv Ameliyat

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
HPV’den Ameliyat İle Kurtuldum!
« : Kasım 13, 2018, 11:12:10 ÖS »
Herkese selam.

HPV denilen illetten yaklaşık 2 yıldır çekiyordum. Ve acı olan boşandığım eşimden kaptım bu hastalığı. Bir erkek olarak tek eşli olmama rağmen yakalandım. Dondurdum düzelmedi, Aldara kullandım işe yaramadı. En sonunda dayanamayıp internet üzerinde satılan saçma asitik ilaçları alıp evde kendim tedavi yapmaya çalıştım. Asitik ilaçlar tenimi yaktı ve HPV korkunç biçimde penisimi kapladı, mahvolmuştum.

Artık sağlıklı bir cinsel ilişkim kalmamıştı ve yaşama küsmüş durumda idim. HPV gitgide çoğalıyor ve dermatoloji artık bir şey yapamıyordu. Sonra bir kadın arkadaşımın tavsiyesi ile Propolis denilen mucizevi doğal arı özü ile tanıştım. Aldığım doğal ve damıtılmış Propolisi günde 2 damla HPV’lerin üzerine döktüm ve içtiğim suya 12 damla damlatıp hergün 1 bardak içtim. İnanılmaz bir durum oldu ve 2 ay içinde HPV yayılımı azaldı.

Tüm bunlar olurken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İzmir 9 Eylül Tıp Fakültesi ne gittim penisimdeki lanet HPV virüslerini gösterdim. Doktorum 3 hafta sonraya ameliyat yakma tarihi verdi ve bu işin tek kurtuluşu ameliyat dedi.
3 hafta sonra ameliyata girdim, HPV bulaşan yerlerin tamamının deri alınarak temizlendiğine tanık oldum. O gün bu gündür penisimde HPV çıkmıyor. Propolis kullanmaya devam ediyorum.

Az önce forumu okurken bir arkadaşın ‘Bu hastalık İzmir çevresinde çok yaygın ve kadınlar sağlıklı bakmıyorlar kendilerine’ dediğine tanık oldum. Bu yorumun altına imzamı atarım. İzmir’de korkunç şekilde HPV var hemen herkeste. Siz siz olun, İzmir’de yaşıyorsanız, sakın perezervatif kullanmadan cinsel ilişkiye girmeyin. Ki ben tek eşli ve evli idim bu hastalığa yakalandığımda.

Arkadaşlar ameliyatsız çözüm maalesef yok, kendinizi buna mutlaka hazırlayın. Umarım bu yazdığım bir fayda sağlar okuyanlara. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum ve ikinci evliliğimi yapmak üzereyim. Sakın yılmayın ve bağışıklık sisteminizi hep güçlü tutun.

Herkese sağlıklı günler olsun.
« Son Düzenleme: Kasım 19, 2018, 10:54:52 ÖÖ Gönderen: hpv »