Gönderen Konu: Kesin Bilgidir Mühendisten!  (Okunma sayısı 4588 defa)

muhendıs80

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Kesin Bilgidir Mühendisten!
« : Aralık 25, 2019, 09:21:52 ÖS »
Arkadaşlar 1 ay önce fark ettim bende 4-5 tane siyah renkte, sivilce büyüklüğünde ben gibi noktalar. 1 tanesi dışa doğru şişmişti. Doktora gittim kondilom dedi. Hemen Azotla dondurup Kriyo terapi ile yaktı. Biraz acıyor ama dayanılacak düzeyde korkmayın. 15 gün sonra tekrar kontrole gittim. 'Yok göremiyorum' dedi doktor ama benim içime sinmeyen bir kaç noktaya müdahale ettirdim yine de tedbir amaçlı. Aldara krem verdi 1 ay kullan dedi. Ne işe yarar diye sorduğumda ' gözden kaçan varsa yayılmasını engeller ve ortaya çıkarır' dedi. Kremin youtube'da çalışma mekanızması videolarla anlatışmış. Derinin içine işleyen ayrı bir ajan gibi bu aldara. Hpv'yi rahat bırakmıyor anlayacağınız. Düşmanımın düşmanı dostumdur. Aldara krem piyasa fiyatı 210 Tl. Tüp tüp kullanacaksınız idareli sıkın, her yere sürün şüphelendiğiniz. Kriyo terapiden kalan açık yara varsa sürmeyin daha kötü yapabilir orayı es geçin kısa bir süre. Ben 2 haftadır merhemi kullanıyorum doktor bana 1 AY sonra gel kontrole dedi ama daha önce yaktığı yerlerde siyahlıklar tespit etmeye başladım. Ortada daha bişey yok. 2. kontrole gittiğimde de bişey yoktu ama tedbir tedbirdir. Varsa şüphe hemen yaksın. Yaktığı yerler kabuk tutup düşüyor altında pembe deri geliyor sıfır model. Pazartesi tekrar kontrole gideceğim tedavi sürecini yazmaya devam ederim.

Arkadaşlar bu virüs her yerden bulaşmış olabilir. Ama farz edelim kız arkadaşımdan bulaştı veya benden ona. Birbiriniz suçlamak hiçbir şeyi düzeltmez. Aksine moraliniz bozarsınız. Bu süreçte ( 1AY İLE 1 YIL) arası genelde gördüğüm moralinizi yüksek tutun. İç çamaşırınızı düzenli değiştirin, jilet kullanmayın, ellerinizi düzenli yıkayın. Elma sirkesi vb bu tarz uygulamaları en sona bırakın. Daha kötü yapabilir. Önce doktora kulak verin. Çinko takviyesi alabilirsiniz. Bakalım neler olacak...