Gönderen Konu: sivilce gibi lezyonlar lütfen yardım edin  (Okunma sayısı 786 defa)

yenibey

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
sivilce gibi lezyonlar lütfen yardım edin
« : Aralık 03, 2023, 09:34:14 ÖS »
arkadaşlar küçük bir ilde köyde yaşiyorum 6 ay önce korumalı ilişkim oldu 24 saat  içinde lezyonlar fişkirdi hıv bulaşti diye sitrese girdim 6 ay kan yolu testlerim negatif sorun yok yüzde 60 lezyon 1 günde yüzde 40 lezyon 6 ayda çıktı 1 ay sonra penisim pullanmaya ve sünnet derim çatlamaya başladi fena tahriş oldu halen geçmedi tahriş çok fazla piskolojim bozuldu bu süreçte lezyonlari göstermek ve tahriş için urolojiye gittim kıl kökü dedi muane etmeden gönderdi daha sonra tahriş için başka urolojiye gittim locaderm kremi verdi gönderdi başından atti bu süreçte toplamda 10 dan fazla doktura gittim hepsi kıl kökü yag benegi dedi salladi başından kasıkta kis gibi şişlik vardi şimdi yok indi kayboldu en son 10 gün önce cuma günü cildiye gittim tip1 sigil dedi yaktı velp ve hpv ignesi yazdı internetten bakınca tip1 sigil ayaklarda cıkan cııkıyor bu olmayınca aklıma herpes geldi budur dedim bana bulaşici dedi ömürboyu ilişki yapamazsın dedi lazerle yakması soguk hava lazeri muane etmesi 2 dakika sürmedi sirada hasta var vaktim yok dedi yolladi arkasından uroloji dokturuna gittim baktı baktı bunlar sigil degil dedi daha yeni cildiye dokturu yaktı sigil dedi dedim evet evet sigil dedi sonra bulaşici olmayan tipi dedi ve ilaç kullanmana gerek yok dedi arkasından ilaç ve igne almadım kafayı bozdum piskolojik iflas ettim araştirma cildiyeye gittim durumu anlattim lezyonlari çözemedi test yapın dedim burda hiç bir test yok dedi ne hpv ne hsv yok dedi araştırma hastanesinde yok şaka gibi oda sonra yag bezesi dedi gerek yok dedi ilaça lazer yanıgı için fito krem sürüyorum onuda dokturlar yazmadı kendim internetten araştirip aldım penis sünnet derisi çatladim düzelmedi en ufak banyoda bile yarılıyor kremler fayda etmiyor ve çok inceldi kıl gibi deri yüzeyi o zamanlar kaşıntı olmuştu biraz lezyonlar artıyor büyümüyor nokta kadarlar ve sigil e benzemiyorlar herpese de benzemiyorlar ama sürekli artiyor illaki ikisinden birisi bazilerini sıkınca beyaz cıkıyor kıl çekince cıkan beyazdan bazileri beyaz herpes gibi ama sulu yara olmadı asla baloncuk olmadı elimle minnaciklari sıkınca sertler yanı herpes yada hpv artik rezim oldum hastalıgı kabul ettim tedavi olmak istiyorum ama ne yapacagımı bilmiyorum gittigim dokturlar sadece süre doldurmak gün sonu getirmek istiyor tedavi etmiyorlar param yok ankarada bana yardım edecek bir hastane varmi arkadaşlar eger gene çözüm bulamassam kredi kartimla özel hpv ve herpes testi olacagım ama sunnet derim çatladi düzelmiyor deri inceldi  çatlak minnacik kaliyor ama birleşmiyor en ufak durumda yarılıyor ve tahriş oluyor artik kesip atacam o derece bunaldım ve şimdi lezyonlar çok fazla arttik penis kafasina dogru alt kısmında belkide bu lezyonlardan 200 adet var küçükler dokturun yaktıgı yerın kabugu kalktı altı hiç gitmemis artık acı yok lezyonlarda çıktıgını hissettigim bir karıncalanma yok artik çok yoruldum piskolojim kalmadı bana yardım edin perşembe cuma ankaraya gidecem bana hastane tavsiye edermisiniz çok kötü durumdayim internetten bir su alip içeyim dedim aradim adami 30 bin tl istedi 1 litre bitki suyuna hpv yi 1 ayda yok ediyor dedi
« Son Düzenleme: Aralık 03, 2023, 09:38:59 ÖS Gönderen: yenibey »