Gönderen Konu: HPV konusunda acil yardımınız lazım  (Okunma sayısı 8827 defa)

mechuladam

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
HPV konusunda acil yardımınız lazım
« : Kasım 06, 2014, 05:11:18 ÖS »
arkadaşlar selam.. Ben bayadır doktora gitmeyi düşünüyordum.. penisimin gövesinde böyle alerji taramış gibi çok ufak ufak siğil gibi şeyler vardı.. velakin bugun gittim doktor baktı hemen 3 4 saniye bana melhem verdi. sandoz ve kaşınmasından dolayı krem..  4-5 güne azalma olmazsa üniversitede bir bölüme gözükmemi söyledi... ancak ben eve geldiğimde araştırdım felan hpv virüsü olayına takıldım.. :S peniste böyle siğiller olanlar hpvymiş şuanda dünyam yıkıldı ben acaba hpv miyim nasıl anlarım arkadaşlar lütfen yardım edin çok kötüyüm..

can_06

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: HPV konusunda acil yardımınız lazım
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2014, 05:51:28 ÖS »
öncelikle sakin ol , hpv internette biraz abırtılabiliyor.
öncelikle bundan ölmeyeceksin , bundan sürünmeyeceksin , en yakın zamanda bi ürolog veya dermatoloğa gidersin 3 dakikalık bi cryo dediğimiz soğuk gaz ile dondurursun (hiç hissetmiyorsun bile) ve bunlardan böylelikle kurtulabilirsin , belki ilerde bidaha çıkabilir o zaman yine dondurursun. bu işlemden sonra herhangi bi yaran olmuyor kanaman olmuyo sadece 3 gün sonra hafif bi kabuk bağlar sonra o kabuk düşünce herşey eskisi gibi olur.

hpv18

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 15, 2014, 12:53:14 ÖÖ »
HPV nin birçok tipi var(yaklaşık 200 tane) zaman içerisinde mutasyonlar dolayısıyla çeşitlenmiş birçoğu sadece zararsız siğillere sebep oluyor 15-20 tanesi... Bunlardan tip 16 ve 18 en çok kansere neden olan tipler bunlar hele tip 18 en virulan ve tehlikeli kanserojen tip erkeklerde ağız gırtlak penis anüs üretra kanseri yapabiliyor az oranda Kanandadaki son çalışmalarda prostat kanserininde nedeni olarak bulunmuş , kadınlarda ise başda rahimağzı vajina anüs gırtlak kanseri yapabiliyor...Kanserojen olmayan tipler zararsız hpv aşısı henüz enfekte olmamış insanları başlıca dört tipine karşı korur.

ankarahpv

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2015, 07:13:20 ÖS »
HPV DEN ORGANİK SİRKE İLE KURTULDUM GECELERİ ORGANİK SİRKEYİ PAMUĞA SIKIP SİĞİLLERİN ÜSTÜNE BANDAJLA KAPADIM 3 GÜNDE RENKLERİ SİMSİYAH OLDU VE BEŞİNCİ GÜN DÖKÜLDÜRLER.UMARIM BİRİLERİNE YARARI OLUR KESİNLİKLE  DENEYİN

pislikherif

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 01, 2016, 02:30:01 ÖÖ »
ya arkadas bendede var delı olacam   yenı katıldım foruma  elma sırkesı ıle hergun bıraz daha buyuor   bu nasıl bı işe bulaştık kendımden nefret etmeye basladım

Stifler_26

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Haziran 16, 2016, 05:56:25 ÖS »
Merhaba Arkadasler banada bir şekilde bulaştı nasıl oldugunu anlamadım neyse  iki ay önce yakma işlemı gerceklestı ama yenıden tekrarladı bugunde 16,062016 tarıhınde dondurma işlemi yaptırdım bakalım sonuclarım nasıl olucak faydalı bır sonuc olursa sızlerle paylasıcam tedavılerımı