Gönderen Konu: Aldara Hakkında  (Okunma sayısı 6413 defa)

Lanet

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Aldara Hakkında
« : Kasım 17, 2018, 08:42:49 ÖS »
Merhaba arkadaşlar,

Bende de bu illetten var. Tedavi için aldara kremini öneriyorlar ancak reçetesiz satılıp satılmadığı hakkında bilgim yok. Reçetesiz alabilir miyim bu kremi eczanelerden? Bir de kullanıp faydasını gören var mı?

Teşekkürler.

Xylocastro

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Aldara Hakkında / Aldara İşe yaramadı
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2018, 10:50:18 ÖS »
Aldara HPV tedavisi için kullandım, bende hiç işe yaramadı, ayrıca epey pahalı. 2 seans aldara kullandım. kullandığım yerler kasıklar ve makat etrafı kıpkırmızı oldu ve ağrı kaşıntıdan uyuyamadım.
Yan etkisi Aldara kremin bende çok oldu, kondilomları biraz baştan küçültür gibi oldu fakat krem işe yaramayıp bırakınca daha çok siğil çıktı. 4 tane doktor gezdim denemediğim tedavi kalmadı, en son istanbulda dr.nevra ve dr. hakan beyin hpv merkezi var. Orada sonuç aldım.
Aldara kremi ben reçetesiz almıştım, şu an nasıl satılıyor bilmiyorum, pahalı bir ila. İmkanın varsa  dr hakan bey ve nevra hanıma istanbulda ulaş. En iyisi lazerle hpv tedavisi, tek seansta genital siğil tedavisi ile sonuç aldım.  http://www.hpvdoktoru.net/hpv_klinigi_merkezi.html
HPB kesin bitiyor arkadaşlar. kurtlcağınıza inanmanız gerekir sadece. İyi bir hpv takibi her şeyi çözer.