Gönderen Konu: Sonunda bu HPV denen illetten kurtuldum ve sizinle paylaşmak istedim.  (Okunma sayısı 67002 defa)

hep.eve

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonunda bu HPV denen illetten kurtuldum ve sizinle paylaşmak istedim.
Arkadaşlar sonunda bu hastalıktan kurtuldum ve bunu sizinle hemen paylaşmak istedim size faydalı bilgiler vereceğim.
Arkadaşlar yıllardır uğraşıyorum bununla ne yaptıysam bir yol bir şifa bulamadım ne zaman yaktırsam tekrarladı ne kadar dondursam tekrarladı tüm hayatımı planlarımı etkiledi başka bir şehirde çalışmaktan bile korkar oldum neticede sürekli tedavi edilmesi gereken dermansız bir hastalığım vardı. İlaç falan kГўr etmiyor sürekli yeniliyordu artık dondurma işlemini bile kendim yapmaya başladım sakal traşı gibi hepsini anlatacağım. Arkadaşlar ilk önce bu hastalığı ben bir lütuf olarak bile görüyorum çünkü cidden hayatımda bir dönüm noktası bu rahatsızlıktan önce Allah ile olan ilişkim zayıftı ama bu rahatsızlık la birlikte diğni duygularım ve fikirlerim dahada kuvetlendi neticede her şerde vardır bin hayır.
Şimdi arkadaşlar tedaviye nasıl başlamanız gerekiyor ve ben nasıl yaptım tek tek anlatıyorum.
Arkadaşlar ilk önce tevbe edin zinaya. Daha sonra aktardan kendinize Çörek otu yağı alın ama şuna dikkat edin sıcak press olmasın ve bir miktarda Çörek otu alın ben omlete bile koyuyorum çok lezzetli oluyor ilk yağına koyun ama biraz kavurun yağda sonra yumurtayı kırın üzerine şimdi niye Çörek otu ve yağı diyorum onu izah ederek devam edeyim ben peygamber efendimiz sav in bir sözünden çıktım yola ölüm dışındaki her derde deva demiş efendimiz.
Şimdi yapmanız gereken ilk önce aldığınız Çörek otu yağına  üç kulhü bir elham okuyup içine üflüyorsunuz ve bunu her sabah durumunuza göre bir çay kaşığı içiyorsunuz durumdan kastım kilolu iseniz yemekten önce için Kilo verirsiniz zayıfsanız yemekten sonra alın Kilo alırsınız.
İkincisi o bölgeye asla jilet sürmeyin kanama çoğalmasına neden oluyor bunun için hamam otu alın aktardan toz haline su ile karıştırıp uygulayın bu sayede kanama ve aşınma tahriş olmadığı için çoğalması azalacaktır.
Üçüncüsü arkadaşlar bu sizin sorumluluğunuzda benim sosyal güvencem yok ve sürekli hastaneye gidemiyorum para durumum müsait olmadığı için o sebeple dondurma işleminde kullanılan cihazdan yola çıkarak kendim bir yol geliştirdim arkadaşlar ben siğillerimi Çakmak gazı ile dondurdum biliyorsunuz doğal gazda soğuk bir gaz bir çakmak gazının üzerine parfüm ucu takarak dondurdum ve bu en önemli evresi çıkar çıkmaz hemen donduracaksınız ve git gide bulaşamayacak ve zamanla kurtulacaksınız tabiki şuda çok önemli parası olan arkadaşlar hekim ile beraber dondurursa daha iyi olur Ha birde bu zaman içerisinde içkiyi ve sigarayı da bıraktım sizede tavsiyem budur umarım hepiniz önce Allah'ın izni ve peygamber efendimiz sav şefaati ile şifa bulursunuz umarım. Sizden iki isteğim var bir şifa bulan arkadaşlar bana yazsın. Ikinci ise kardeşinize duanızı eksik etmeyin sizden tek isteğim bir dua.  Allah hepinize şifa versin.

sencer16

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda bu HPV denen illetten kurtuldum ve sizinle paylaşmak istedim.
« Yanıtla #1 : Haziran 19, 2014, 05:00:30 ÖÖ »
seni  ciddiye alan olmadığını umuyorum  çakmak gazı ile azotu bir tutamazsın  olmayan kanseri tetiklersin  ciltte   çakmak gazıyla 

hpv_sitesi

• Jr. Member
  • **
    • Profili Görüntüle
HPV Ciddi Hastalık mı???
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2014, 01:10:11 ÖÖ »
HPV virüs  120’den faz­la ti­pi olan  ve genital siğiller en­fek­si­yo­nu­nun göz­le gö­rü­le­bi­len lez­yon­la­rı­dır.
Otuzdan faz­la HPV ti­pi­nin genital böl­ge­ye spe­si­fik ol­du­ğu bi­lin­mek­te­dir.
Cin­sel ak­ti­vi­te­si olan ka­dın­la­rın %20 ile %40’ının HPV virüsü ile en­fek­te ol­du­ğu tah­min edil­mek­te­dir.
Ge­ni­tal böl­ge­ye spe­si­fik HPV çeşitlerinin yak­la­şık 15’i yük­sek risk­li ve­ya kanserojen  ola­rak sı­nıf­lan­dı­rı­lır.
Ge­ni­tal kon­di­lom­l a­rın olu­şu­mun­da da­ha çok dü­şük risk­li HPV tip ­le­ri rol oy­na­sa da, ay­nı has­ta­da bir­den faz­la HPV ti­p i­nin en­fek­si­yon oluş­tur­ma ola­sı­lı­ğı­nın yük­sek ol­du­ğu unu­tul­ma­ma­lı ­dır

hpvyenençift

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Bağışıklık için önlem alsanda 3,4 yıl hpv çıkmaya devam ediyor. Çıktıkça yaktırdık. Giderek azaldı. tek tük yaktırmalardan sonra artık çıkmıyor. taşıyıcılık devam ediyor. Bir kaç yıldır çıkmıyor. Biz kurtulduk. Moralinizi yüksek tutun takmayın zamanla kendiliğinden geçiyor.

HPViP

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sonunda bu hastalıktan kurtuldum ve bunu sizinle hemen paylaşmak istedim size faydalı bilgiler vereceğim.
Arkadaşlar yıllardır uğraşıyorum bununla ne yaptıysam bir yol bir şifa bulamadım ne zaman yaktırsam tekrarladı ne kadar dondursam tekrarladı tüm hayatımı planlarımı etkiledi başka bir şehirde çalışmaktan bile korkar oldum neticede sürekli tedavi edilmesi gereken dermansız bir hastalığım vardı. İlaç falan kГўr etmiyor sürekli yeniliyordu artık dondurma işlemini bile kendim yapmaya başladım sakal traşı gibi hepsini anlatacağım. Arkadaşlar ilk önce bu hastalığı ben bir lütuf olarak bile görüyorum çünkü cidden hayatımda bir dönüm noktası bu rahatsızlıktan önce Allah ile olan ilişkim zayıftı ama bu rahatsızlık la birlikte diğni duygularım ve fikirlerim dahada kuvetlendi neticede her şerde vardır bin hayır.
Şimdi arkadaşlar tedaviye nasıl başlamanız gerekiyor ve ben nasıl yaptım tek tek anlatıyorum.
Arkadaşlar ilk önce tevbe edin zinaya. Daha sonra aktardan kendinize Çörek otu yağı alın ama şuna dikkat edin sıcak press olmasın ve bir miktarda Çörek otu alın ben omlete bile koyuyorum çok lezzetli oluyor ilk yağına koyun ama biraz kavurun yağda sonra yumurtayı kırın üzerine şimdi niye Çörek otu ve yağı diyorum onu izah ederek devam edeyim ben peygamber efendimiz sav in bir sözünden çıktım yola ölüm dışındaki her derde deva demiş efendimiz.
Şimdi yapmanız gereken ilk önce aldığınız Çörek otu yağına  üç kulhü bir elham okuyup içine üflüyorsunuz ve bunu her sabah durumunuza göre bir çay kaşığı içiyorsunuz durumdan kastım kilolu iseniz yemekten önce için Kilo verirsiniz zayıfsanız yemekten sonra alın Kilo alırsınız.
İkincisi o bölgeye asla jilet sürmeyin kanama çoğalmasına neden oluyor bunun için hamam otu alın aktardan toz haline su ile karıştırıp uygulayın bu sayede kanama ve aşınma tahriş olmadığı için çoğalması azalacaktır.
Üçüncüsü arkadaşlar bu sizin sorumluluğunuzda benim sosyal güvencem yok ve sürekli hastaneye gidemiyorum para durumum müsait olmadığı için o sebeple dondurma işleminde kullanılan cihazdan yola çıkarak kendim bir yol geliştirdim arkadaşlar ben siğillerimi Çakmak gazı ile dondurdum biliyorsunuz doğal gazda soğuk bir gaz bir çakmak gazının üzerine parfüm ucu takarak dondurdum ve bu en önemli evresi çıkar çıkmaz hemen donduracaksınız ve git gide bulaşamayacak ve zamanla kurtulacaksınız tabiki şuda çok önemli parası olan arkadaşlar hekim ile beraber dondurursa daha iyi olur Ha birde bu zaman içerisinde içkiyi ve sigarayı da bıraktım sizede tavsiyem budur umarım hepiniz önce Allah'ın izni ve peygamber efendimiz sav şefaati ile şifa bulursunuz umarım. Sizden iki isteğim var bir şifa bulan arkadaşlar bana yazsın. Ikinci ise kardeşinize duanızı eksik etmeyin sizden tek isteğim bir dua.  Allah hepinize şifa versin.

Bunu deneyeceğim Şifa allahtan :) Çakmak gazı aklıma yatmadı benim siğillerim anal bölgesinde
HPV DİYE BİŞEY YOKTUR

Çomar

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 10, 2016, 03:22:34 ÖÖ »

Sırf sana yazmak için girdim din ile hastalığı nas bagdastirirsin? Zina yi bıraktım tövbe ettin yüce rabbim senin penisindeki hpv leri yok etti he ? Ayrıca kullandigin yöntem kansere davet. İnsanların hastalıklarından zor durumundan faydalanıp buralarda misyonerlik yapmayın. Bırakın insanlar istedikleri şekilde inansın. Ayrıca hpv Rus yapımı bir virustur kendi kendine oluşmamıştır 6 yıldır tedavisi sunulmuyor çünkü yayılması iyice piyasa haline gelmesi için 20 sene beklenecek. Tövbe etmiste gecmismis sen hpv yi Ruslardan kapmissin dostum yabancılarla yaparken korunmayı dene dini inancı karıştırma bu durumlara  >:(

mehmet09

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Mayıs 11, 2017, 02:30:34 ÖS »
ARKADAŞLAR BU İİELETN BENDE KURTULDUM SADECE YAPACAGINIZ VERRUTOL ALIP SADECE VİRÜSÜN ÜSTÜNE TAŞIRMADAN SÜRECEKSİNİZ.ÜZERİ KABUK BAĞLIYACAK ONUDA HER SÜRECEGİNİZDE KABUGU ALIP YENİDEN LACI SÜRMEKTİRTAŞIRMAYIN AKSİ HALDE YAKIYOR VÜCUDU.YAKLAŞIK 1.5 AY KULANDIM AYRICA HAFTADA 1 VEYA 2 GÜN SÜRMEDİM DİNLENDİRDİM DERİYİ.BUNUN YANINDA ÇÖRET OTU ALDIM EZDİM ONU BALLA KARIŞTIRDIM HERGÜN TOK KARINLA 1 TATLI KAŞIĞI YEDİM.FAZLA SÖZE GEREK YOK NASIL GEÇTİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ.DOKTORUN YAZMASINA GEREK YOK VERRUTOLU ALABİLİRİSNİZ 13 LİRA FALAN REÇETE İSTEMİYOR.OLMAYAN YERE SÜRMEYİN CAN ACITIYOR.DİKAT EDİN GEÇMİŞ OLSUN

dentist

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 14, 2018, 12:03:04 ÖS »
Ben de HPV denilen lanet enfeksiyondan kurtuldum, baştan kendimi çaresiz hissettim, internette yanlış yalancı bir çok bilgi var, Elma sirkesi tedavisi ne kadar ne kadar abuk subuk tedavi varsa kendim de denedi. Yanlış ve eksik tedaviler de uygulandı, maalesef hpv ile ilgili fazla doktor da yok. Sonuçta İstanbulda  Dr Nevra hanımın merkezinde tedavi oldum. Uzun zamandır siğillerim yok. Son yapılan HPV testi "hpv negatif" olarak geldi. Artık HPV yi yenmiş birisiyim fakat tekrar bulaşmasından korkuyorum. Sağlık çalışanı olmam da tabii ki stersimi arttırıyor. Size doktorumu tavsiye ederim, ben kilometrelerce uzaktan hala kontrollere gidiyorum. HPV tedavisi sonrası beslenme ve sosyal alışkanlıklarınız için de mutlaka destek alın, hayatınızı düzene sokun, Size iyi bir HPV uzmanı tavsiyem olacak sadece ve bağışıklığınızı kontrol edin.
http://www.genitalsigil.net/

wegeend

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 24, 2018, 07:05:01 ÖS »

Ben de HPV denilen lanet enfeksiyondan kurtuldum, baştan kendimi çaresiz hissettim, internette yanlış yalancı bir çok bilgi var, Elma sirkesi tedavisi ne kadar ne kadar abuk subuk tedavi varsa kendim de denedi. Yanlış ve eksik tedaviler de uygulandı, maalesef hpv ile ilgili fazla doktor da yok. Sonuçta İstanbulda  Dr Nevra hanımın merkezinde tedavi oldum. Uzun zamandır siğillerim yok. Son yapılan HPV testi "hpv negatif" olarak geldi. Artık HPV yi yenmiş birisiyim fakat tekrar bulaşmasından korkuyorum. Sağlık çalışanı olmam da tabii ki stersimi arttırıyor. Size doktorumu tavsiye ederim, ben kilometrelerce uzaktan hala kontrollere gidiyorum. HPV tedavisi sonrası beslenme ve sosyal alışkanlıklarınız için de mutlaka destek alın, hayatınızı düzene sokun, Size iyi bir HPV uzmanı tavsiyem olacak sadece ve bağışıklığınızı kontrol edin.
http://www.genitalsigil.net/

MERHABA
BU İLLETİ NASIL KAPTIM BİRTÜRLÜ ANLAMIYORUM MASTURBASYON ESNASINDA PENİS ÇEVRESİNİ TAHRİŞ ETTİM FUCİDİN KREM SÜRÜP GEÇTİ FAKAT Bİ 10 GÜN SONRA TEKRAR AYNI BÖLGE TAHRİŞ OLDU. TEKRAR İYİLEŞTİ HERHANGİ BİR SIKINTI YOKTU. BUNDAN YAKLAŞIK 2 AY SONRA BİR BAKTIMKİ TAHRİŞ OLAN BÖLÜMDE 3 4 ADET SİVİLCEYE BENZER ŞİŞLİK AMA SİYAHLAŞMIŞ E TABİ DİREK DOKTORA BİR BAKTIM Kİ BUNLAR SİĞİLMİŞ YAKLAŞIK 2 YILDIR KİMSEYLE İLİŞKİYE GİRMEDİM NERDEN ÇIKTI BİLMİYORUM
YAKLAŞIK 4 AY GEÇTİ ADANADAYIM HANGİ DOKTORA GİTTİYSEM DONDURUP YOLLADI SİĞİLLER GEÇTİ Mİ EVET GEÇTİ AMA DONDURULAN BÖLGENİN NORMAL DERİ İLE BİRLEŞTİĞİ BÖLGEDE TEKRAR ÇIKMAYA BAŞLIYOR 6 KEZ DONDURMA İŞLEMİNDEN SONRA İNCİR SÜTÜ SÜRMAYE KARAR VERDİM SABAH KALKTIĞIMDA PENİSİN TESTİSLE TEMAS ETTİĞİ BÖLGE TAHRİŞ OLMUŞTU BÜTÜN GÜN BUNU AĞRISIYLA UĞRAŞTIM ŞUAN ELMA SİRKESİ DENEMEYE KARAR VERDİM PAMUĞUN HERYERİNE SIKTIM ŞUAN PENİS BÖLGEMİ KOMPLE SARIP KOLİ BANDI İLE BANTLADIM YAKLAŞIK 5 SAAT FALAN DURDURACAM BAKALIM NE OLACAK İNŞ İŞE YARAR EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM FAKAT EŞİM BUNU GÖRÜRSE Kİ İLLAKİ GÖRECEK NASIL AÇIKLAYACAĞIM Kİ ONADA BULAŞTIRMA İHTİMALİM VAR KENDİME KÜSTÜM NASIL OLACAK BİLMİYORUM ;(