Gönderen Konu: Acabalar  (Okunma sayısı 6055 defa)

acaba?

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Acabalar
« : Haziran 14, 2015, 01:07:34 ÖÖ »
Son 5 altı aydir genital bolgem ile kalin deri dudaklar arasinda bir sislik mevcuttu. ancak epilasyon sonrasi surekli ve cok ciddi kil donmeleri yasadigim icin bunun da oyle oldugunu dusundum. en son dun dur suna bir bakayim dedim. vajina ic dudaklarinda degil, kalin deri ile ince deri sinirinda su toplamis renksiz bir kitle oldugunu gordum.
2 yildir tek bir kisiyle birliktelik yasadim. kendisine guvenirim, zira zamaninda aldatilmis bir kadinim baskasi tarafindan bu yorumumu aptal kadin olarak yorumlamayin. herkes her seyi yapabilir. benden cok kisa bir sure once ayni kisiyle tek gecelik iliskileri oldu. birbirimizin her seyini biliriz. benim ise ondan 7 ay once bir birlikteligim oldu. bu virus ben de mevcutsa, persembe gunu doktora gidecegim, 2 yil oncesine ait olabilir mi? aldatildim mi? neredeyse adami aldatmakla suclanacagim ve hep karsima cikacak. inanin degil aldatmak bir erkekle konusma ihtiyaci bile duymadim 2 yillik surede.. sizler benden daha bilgilisiniz. ikimizde cok hijyen duskunu insanlar degiliz, ben zaman zaman onu serr iliskiye zorladim. onda sigil yok. ben de hpvevcutsa partnerimde de kesinlikle cikacak mi?
benim psikolojim felc artik.. lutfen bana yardim edin. her kitle sigil midir?
epilasyondan bulasmis olabilir mi? yoksa illa biri mi var hayatinda...
ben bunlari dusunmekten yoruldum.. tek bulasma yolu seks mi.. herkesin gittigi agdacilara gittim, virus 2 yil uyur mu? yoksa def olup gideyim mi adam ben yapmadim icim rahat sen yaptin ki diyor...
delirecegim..
« Son Düzenleme: Haziran 14, 2015, 01:14:35 ÖÖ Gönderen: acaba? »

drsahin

• Full Member
    • Profili Görüntüle
hpv pozitif olanlarda pap test bozukluğu oranı nedir
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2017, 01:32:09 ÖS »
Serviks kanserlerinin yaklaşık üçte biri tarama yapılmış kadınlarda görülmektedir.3, 4

Kaiser Permanente ve İsveç sağlık sisteminin saygın tarama programları üzerinde gerçekleştirilen denetimler, invaziv serviks kanseri vakalarının sırasıyla %32 ve %24’ünün normal Pap sitoloji sonucu bulunan kadınlarda meydana geldiğini ortaya koymuştur.3, 4