Gönderen Konu: HPV testim negatif çıktı ama aidsten korkuyorum  (Okunma sayısı 6777 defa)

korkum

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
HPV testim negatif çıktı ama aidsten korkuyorum
« : Ekim 31, 2014, 03:07:45 ÖS »
Merhaba arkadaşlar böyle güzel bir site kurduğunuz için teşekkür ederim.Ben bundan yaklaşık olarak 6 ay önce beraber olduğum sevgilimde HPV çıktı beni arayıp söyledi.Sanırım onada önceki ilişkisinden bulaşmış.Ben doktora gittim penis bölgemi kontrol etti herhangi birşey olmadığını söyledi penisimden içeriye pamuklu çubuk gibi birşey soktu ve teste yolladı.Test sonucu negatif çıktı çok rahatladım.Ama son zamanlarda yorgunluk ve halsizlik yaşıyordum.Sık sık faranjit ve grip olmaya başladım bende araştırmaya başladım bu olayın üzerine ve aids belirtileri olduğunu öğrendim tekrardan korku ve endişe sardı beni belirtiler bakın şu sitede var, acaba aids olmuş olabilirmiyim ya önceki sevgilisi aidsse ve kıza bulaştırdıysa çok endişeliyim sizce olabilirmi?
« Son Düzenleme: Ekim 31, 2014, 03:20:23 ÖS Gönderen: hpv »

can_06

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: HPV testim negatif çıktı ama aidsten korkuyorum
« Yanıtla #1 : Kasım 01, 2014, 05:46:02 ÖS »
insanlar hayatları boyunca bence mutlaka 1 kez aids korkusu yaşıyodur. 70 milyon ülkemizde sadece 7 bin aidsli olduğunu düşünürsek 1-2 şüpheli ilişkiden aids almamız 10.000 de 1 ihtimal diye düşünüyorum. ama bence sen yinede eliza testi yaptır , negatif sonucunu aldığında dünyanın en mutlu insanlarından biri oluveriyorsun :)