Gönderen Konu: ELMA SİRKESİ SİĞİLİ KARARTTI VE GEÇMİYOR. BİLGİ RİCASI  (Okunma sayısı 30753 defa)

detached

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba,

Aynı başlığın elli kere açılması çok hoş olmasa da ben tam derdime yönelik bir yorum bulamadım forumda.

Şimdi şöyle başlayayım.

Üç beş aydır penisimde bir kaşıntı vardı sebebini anlamadığım. Sonra bir baktım kabuk tarafı şişmeye başladı, böyle bir gevşeme halleri vs. Sonra iki tane yan yana sivilceden hallice iki kabartı. İnternette gördüğüm resimlerin hiçbirisi ama hiçbirisi benimkisine benzemiyordu sadece 1 tanesi dışında. Ben de HPV dışında bir şey olabileceğine ihtimal vermedim.

Elma Sirkesini defalarca okudum ve deneyeyim dedim. Geçtiğimiz Cumartesi akşamı ilk seansı yaptım.
Hiçbir acı hissetmedim, hiçbir yanık da olmadı.

Ancak sabah kalktığımda kahverengileşmiş ve kabuklanmıştı.

Akşam tekrar yaptım, inanılmaz bir acı. Sabaha halen kahverengi ve kabuklu idi. Bu arada yan taraflarında çizgi halinde ya da nokta halinde ufak kahverengilikler vardı. Tıpkı yara gibi.

3.gün akşam tekrar yaptım ve artık acısı dayanılır gibi değildi. 4-5 saat sonra çıkardım pudra sürdüm tahriş için.

Şu an 5.akşamdayım, bu akşam yapmayacağım. Çünkü daha ileri bir faydası olacağından şüphe ettim.

Zira kabuklar düşmedi, beyazlamadı, dokunduğum zaman soyulacak gibi de gelmiyor. Soyulmuş nokta kısımlar var ancak anlamadım tam olarak, altı beyaz gibi soyulunca. Bu iz geçmez mi?

Bu akşam baticon sürüp yatmayı düşünüyorum.

Bana bununla ilgili deneyimini anlatacak var mıdır? Fikir değil deneyim rica ediyorum.

Bu haftasonu 1,5 hafta sürecek bir seyahatim olacağı için ne yazık ki doktora da gidemeyeceğim.

Ancak bana elma sirkesi sürenlerden yorum gerekli bu kahverengilik (ilk akşamın sabahında kahverengi olması ve kabuklanması) ve sonrası hakkında neden bunun olduğu?

Bir de yaktırma mevzusu var. Koter sanırım adı.

Bunun maliyeti nedir? Bilen var mı? Sadece 2 tane var can sıkıcı olan. Yumurtalık bölgesinde de sanki çok ama çok küçük bir iki tane daha var.

PS: Bu arada elma sirkesi sürdüğümden beri bir kere bile kaşınmadı. Aylardır kaşınıyordu.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tşkler şimdiden

sencer16

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: ELMA SİRKESİ SİĞİLİ KARARTTI VE GEÇMİYOR. BİLGİ RİCASI
« Yanıtla #1 : Haziran 19, 2014, 04:44:47 ÖÖ »
müdahale edilmemiş hpv de kaşıntı olmaz kafana göre iş yapma elma sirkesini kimden duydun git bir uzman cildiyeciye

gzdck

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: ELMA SİRKESİ SİĞİLİ KARARTTI VE GEÇMİYOR. BİLGİ RİCASI
« Yanıtla #2 : Haziran 11, 2015, 08:08:01 ÖS »
Ben elma sirkesini kullandım ve kullanıyorum siğillere pamukla elma sirkesini koyup 3 4 saat tutuyorum sonra yıkıyorum beyazlaşıp kararana kadar koyuyorum hergun sonrada kendılıgınden yok oluyor tekrar aynı bolgede cıkabiliyor bunyen gucluyse tekrarlamıyor hafif tahrıs olup sızlayabiliyor bepanten veya baska yanık merhemı kullanıyorum ama sırke tam bır cozum doktora gıtmektense sırke daha ıyı bir çözüm