Gönderen Konu: aldara genital siğil tedavisinde ne kadar başarılı  (Okunma sayısı 9750 defa)

hpvpozitif

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
aldara genital siğil tedavisinde ne kadar başarılı
« : Şubat 10, 2017, 05:30:17 ÖS »
Genital Siğil Tedavisi / aldara genital siğil tedavisinde ne kadar başarılı
« Son Düzenleme: Haziran 01, 2017, 01:25:40 ÖS Gönderen: hpv »

Xylocastro

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: aldara genital siğil tedavisinde ne kadar başarılı
« Yanıtla #1 : Eylül 24, 2018, 11:03:08 ÖÖ »
Bende Aldara tedavisi başarılı olmadı.cildimde tahriş ve yaralar oldu.hpv tip tayini de mutlaka yaptırin. Riskli hpv tipleri ciddi sorunlara yol açabilmekte. Bunu unutmayın

Etor

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Aldara krem
« Yanıtla #2 : Şubat 05, 2019, 05:43:24 ÖS »
Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun, elimde iki kutubfazladan hiç açılmamış aldara krem var fazla olduğundan piyasadan uygun fiyata bir arkadaşa satmayı düşünüyorum saygılar, iyi günler.

Atlattım_25

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Nisan 25, 2020, 01:11:19 ÖÖ »
Merhaba nasıl ve nerden başlasam bilemiyorum.. ben hpv sırf başkalarına faydam olsun diye buraya kaydolup yazmak istedim umarım size yardımcı olurum . Benim meslek icabı  sağlık çalışanı arkadaşlarım var ,genital siğillerimi fark edince cilt dr u arkadaşıma gösterdim(ki çok utandım dr a gitme fikrim yoktu utangaçlığım ve cahilliğimden) daha sonra bana oo çok dağılmış dedi ve çok üzüldüm.sana söylediğim ilaçları al geçmezse dondurucaz dedi. daha sonra söylediklerini aldım 1.si Strath tablet (bağışıklık sistemini güçlendirmek için) 2.si aldara cikt bağışıklığını güçlendirmek için. Strath yerine farklı hap alsam mı diye sordum çünkü çok pahalı geldi. Bana bunu almazsan başka bişey alma dedi . Ben de korkudan ikisini de aldım . Ayrıca düzenli olucaksan vaktinde kullanıcaksan al dedi. Düzenli bir şekilde aldarayı uyguladım (ptesi,çarş,ctesi). Günde 2 defa aç karnına strath tablet. Haftada 2defa pilates yaptım(2 yıldır aralıksız yapıyorum). Evet bir ara aile büyüğümüz vefat etti tam düzelmeye başlamışken siğiller çok arttı ve ben arkadaşımdan gizli verrutol alıp sürdüm. Ve cildim çok kötü oldu ama siğiller azaldı daha sonra orda tahriş olduğunu söyledim ki aldara da tahriş ediyor. Hametan kullanmamı söyledi sürdükten sonra rahatladım. Hazır siğiller azken tedaviye devam ettim .2 kutu aldara ve 3 kutu strath 40lık bitirdim ve son ay siğil duaları+incir sütü sürdüm ve en önemlisi sigarayı bıraktım. Evet 2 aydır siğiliö yok ne olur nolmaz korkudan stratha devam ediyorum pahalı gelse bile.. ben size yardımcı olmak istedim her şey çok düzenliydi ilaçları ara vermeden kullandım ve sporumu aksatmadım :) evet savaşım ne bir eksik ne bir fazla ile anlattım :)arkadaşımın dediği şey siğiller geçtikten sonraki 3 ay çok önemli sakın üzülme dedi. Tam 3 ay uğraştım daha sonra çıkmadığından emin olunca nasıl atlattığımı paylaşmak istedim :) sağlıkla kalın sürekli internetten okuyup kendinizi üzmeyin ben çok üzdüm ama çok şükür atlattım sigaranızdan vaz geçin...

cananebru

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 22, 2020, 10:05:24 ÖS »
8 aydır bu zıkkım genital ile uğraşıyorum sirkesinden incir sütüne kadar covid den dolayıda hastahaneye gidemiyorum cok zor bi hastalık allah herkese şifa versin ben 1 ay boyunca hastahaneden randevu alamadım tedavi için inşallah herkes kurtulur bu illetten
« Son Düzenleme: Aralık 24, 2020, 11:08:28 ÖÖ Gönderen: hpv »