Gönderen Konu: Peniste Siğil, Penis İçinde Siğil Çıktı....  (Okunma sayısı 14082 defa)

goldess

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Peniste Siğil, Penis İçinde Siğil Çıktı....
« : Mayıs 31, 2013, 04:57:19 ÖS »
Peniste siğil var.Yaklaşık 3 aydır penisimin üstünde ve yanında et parçası vardı fakat dün fark ettim ki penis girişinde idrar deliğinde devsiğil beneri bir oluşum var ve apar topar dün akşam doktora gittim .doktora gittiğimde ilk koyduğu teşhis üretral karunkül dü ve bugün  sabah hızlı bir şekilde karar verip ameliyat oldum o et parçalarını aldırdım fakat doktorum ameliyat sırasında daha da derinlerde penisin içine doğru siğillerin var olduğunu söyledi ama tam emin olamadıkları için patoloji sonuçlarını bekliyor . Sistoskopi yapılabileceğini fakat ameliyat sırasında alet elinde hazır olmadığı için bu aleti kullanıp daha içeri bakamamış, penisin içindeki et parçalarının görüntüsünün de  siğil yani kondilom olma olasılığının çok yüksek olduğunu söyledi  ve patoloji sonuçlarından sonra herşey belli olacak .. Benim sorum şu, sizce siğillerin penis içinde ve daha doğrusu  penis  derinlere kadar inme olasılığı nedir ? ve eğer bunlar  genital siğil siğil ise nasıl bi tedavi yöntemi uygulayabilirim ki penis içine ? Penis içinde siğil çıkan arkadaş oldu mu, yazarlarsa seviniri. Beni bir de penis kanseri korkusu sardı haliyle…

Birol

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Peniste Siğil, Penis İçinde Siğil Çıktı....
« Yanıtla #1 : Ekim 05, 2013, 10:21:24 ÖS »
Aynisi bende cikti doktora gittim ameliyat dedi napicami bilmiyorum ?senin durum ne oldu?? Acil cevap verirsen beni biraz bilgilendirsen

goldess

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Penis içi siğil tedavisi
« Yanıtla #2 : Ekim 07, 2013, 10:52:50 ÖÖ »
Üroloji doktoru penis içinde ve penis girişinde üretra denen bölgedeki siğilleri lazer ile sistoskopi yaparak yaktı, 1 ay sonra 1 tane siğil tekrarı penis ağzında oldu, şimdi beklemedeyim, inşallah siğil tekrarlamaz