Gönderen Konu: İdrar deliği içerisinde hpv, siğil, herpes  (Okunma sayısı 11965 defa)

dost27

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
İdrar deliği içerisinde hpv, siğil, herpes
« : Aralık 05, 2014, 01:46:43 ÖÖ »
Merhabalar ben oğuz 24 yaşında bir erkeğim, bundan tam 6 ay önce nette tanıştığım biri ile bi ilişki yaşadım oral ilişki ve sürtünme oldu, bir kaç hafta sonra akıntı ve kaşıntı şikayetiyle gittiğim üroloji uzmanım bel soğukluğu ve klamidya tedavisi verdi 1 ay sonra tedavim başarı ile tamamlandı ve rahatlamıştım ama tedavinin bitiminden 1 ay sonra (yani ilişkiden sonraki 2. ayımda) idrar deliğinin içerisinde mor renkte ufak sivilce gbi şeyler oluştuğunu farkettim tam olarak tarif edecek olursam;
*rengi: mor kırmızı arası,
*büyüklüğü: normal büyüklükteki bir sivilceden daha küçük ve etrafında tahriş olmuş gbi kızarıklıklar var ve her zaman aynı büyüklükte değil bazen tamamen kayboluyor bazen geri geliyor
*ağrı durumu: çok hafif derecede ve devamlı olmayan ağrı, rahatsızlık hissi var, yanma kaşınma yok
*konumu: idrar deliğini elimle açıp baktığımda kızarıklıklar görülebiliyor ve içeriye doğru devam ediyor
*tedavi uğraşlarım: 6 kutu extra tetradox, önleyici ve koruyucu olarak mantar ilaçları
umarım kendimi tam ifade edebilmişimdir üroloji ve dermatoloji uzmanı iki ayrı doktor tahriş olmuştur dedi ama benim bildiğim tahriş dediğin zamanla geçer tam 6 ay oldu geçmedi artık canımı sıkmaya başladı bu durum ve cinsellikten de soğumaya başladım psikolojik olarak rahat değilim.
Sevgili üyeler, adminler, ve sayfada eğer varsa doktorlarımız bu şey sizce ne olabilir? üretra içerisinde hpv olur mu ? tanısı ve tedavisi nasıl olur? yardımcı olursanız sevinirim sağlıcakla....

hpv

• Administrator
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Penis başında siğil et beni kanser olur mu
« Yanıtla #1 : Şubat 03, 2016, 03:43:35 ÖS »
Penis başında siğil et beni kanser  olur mu.. Bu virusun 60'dan fazla değişik alt grubu vardır ve bu gruplardan bazılarının rahim ağzı kanserine neden olduğu bilinmektedir. Bazı tipleri ise anus kanserine yol açabilmektedir. Her genital siğil vakası kanser olacak diye bir şart yoktur, ancak kanser olma riski artmıştır..

Salakadam

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: İdrar deliği içerisinde hpv, siğil, herpes
« Yanıtla #2 : Ekim 15, 2016, 12:29:54 ÖS »
Bendede benzer bişi var
60 gün önce korumalı ilişki oldu hayat kadını ile
Şu an penis deliği çevresinde beyazlama oluştu .. yara bere sivilce yok .. tahriş durumu yok ..
Sadece renk degisimi oldu 10 gundur böyle sanki büyüyor gibi..

Salakadam

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ekim 15, 2016, 12:31:10 ÖS »
Oğuz sen de de böylemi başladı

Risklidurum34

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Kasım 05, 2016, 01:15:19 ÖS »
Bendede iliskiden 55 gun sonra penis deliği etrafı renk değişti idrarda yanma var .. hpv böylemi basliyo veya bu penis içinde mi olduğunu gösterir.  Tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirmi

blameless

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Aralık 02, 2016, 09:43:30 ÖS »
Geçmiş olsun, çok nadir olmakla birlikte penis içerisinde de kondilom yani genital siğil oluşabilir. İçinin rahat etmesi ve sağlığın için geciktirmeden bu konuda uzman bir hekime başvurmanı öneririm.