Gönderen Konu: AHCC yalan mı  (Okunma sayısı 8858 defa)

hpvpozitif

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
AHCC yalan mı
« : Eylül 05, 2018, 11:13:47 ÖÖ »
 Dün bi yazı okudum AHCC gereksiz diyo, arkadaşlar ben 6 ay AHCC ve İmmuneks kullandım, Siğilm şu anda yok, kışın nezle bile olmadım. Dün bir yabancı yazı okudum Karaciğer ve Memem kanserinde ve Rahim ağzı kanserinde destek tedavisi bağışıklığı iyi tutmak için kanser tedavisine ek veriliyormuş, Ben memnununum

Roman

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: AHCC yalan mı
« Yanıtla #1 : Aralık 29, 2018, 07:24:46 ÖÖ »
Kesinlikle bende cok memnunum. 4 yıl boyunca her yontemi denemis biri olarak. AHCC kullanimindan bir ay sonra sigillerim kayboldu. Bagisiklik sistemim cok cok iyi durumumda, eskiden ayda en az 2 -3 kere hasta olurken iki aydir nerdeyse hic hastalanmadim.Bence HPV yi yenmenin tek yontemi bagisilik sisteminizin cok guclu olmasi.

Zeyn_1453

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Şubat 27, 2019, 04:54:01 ÖS »
Ahcc yi nasıl TEM’in ettiniz acil döner misiniz

Rebab

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2019, 12:29:34 ÖÖ »
Bende ahcc yi baya arastirip özelliklerini inceledim.hatta son bi yorum kalmisti okumadigim,icimden dedimki kac saat okudun şunuda oku bari.,ve yorumu okuduktan sonra almaktan vazgectim.
Ahcc hakkindaki bi alman abinin yorumu şuydu arkadaslar;
Seni isiracak köpegi neden uyandiriyosun.,henüz hala uyuyorken...
Yani beyler bayanlar ahcc gercek ve bagisiklik sistemini cok iyi calistiriyo amma amma amma..
((Bütün herseye karsi )) yani kansereen tut en basit hastaliga kadar.ne grip ne hpv birakiyo dogru lakin!!! Düzenli kullanimi bir an bos gectiginizde sistem komple bosa birakiyo kendini.yani ya ömür boyu belli bi düzende Kullanacaksiniz yada bence hic kullanmayip.kendi normal bagisiklik sistemenizle basedeceksiniz

Kurtuldum

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 27, 2019, 01:27:19 ÖS »
Elimde 2 paket time healty marka ahcc var ilgilenenler irtibata gecsin

Onur

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle