Gönderen Konu: istanbul için hpv doktoru önerisi  (Okunma sayısı 6123 defa)

salmanlı

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
istanbul için hpv doktoru önerisi
« : Temmuz 24, 2018, 12:20:36 ÖS »
5 ay önce kasık bölgemde bi tane siğil çıktı, önemsemedim fakat 5 tane oldular 1 tanesi büyüdü. doktor araştırmasına gittim, malüm ekonomik sıkıntılar. Önce bir polikliğe gittin avcılarda sgk kullanayım diye. doktor gaz gibi bir şey sıktı canım çok acıdı, siğiller düşmedi,  1 hafta sonra kontole gittim  tekrar seans yapalım dedi, kabul etmedim. nette araştırırken raklam gördüm. gittim, indir çamaşırını bakalım dedi, fiyatlar uçuk.bu merkez 5 bin tl dedi.muayene ücreti de istedi, vermedim çıktım..  yuh. bu nedir, başka bi yeri aradım  reklam vermiş siğil hpv tedavisi yaparım diye 3 seansda 4bin e yaparım dedi. kardeşim ben seans falan istemiyorum. bunlar çoğalıcaklar dedim, kimyam bozuldu.... cinselliğim bitti,
istanbulda tedavi olan ve bana önerebileceğiniz  bir seansta iyi ve uygun fiyata hpv tedavisi olan doktor var mı acil...

ressam

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: istanbul için hpv doktoru önerisi
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2018, 12:46:28 ÖS »
selam hpv mağduru arkadaşım. ben de aynı sorunu yaşadım ve kötü bir dönem geçirdim. Şükürler olsun çok iyiyim şimdi ve moralim de yerinde. Bir yıl önce vajina girişimde bi kaşıntı oldu ve elime bişeyler geldi. Doktora gittim kondilom hastalığı  dedi, hpv almışsın partnerinden dedi. yıkıldım önce, fakat mecburen para sıkınıtısı sebebi ile kardeşimle paylaşmak zorunda kaldım. Acıbadem hastanesine gittik onun doktoruna. Bize bir fiyat çıkardılar geçen yıl 8 bin tl , ameliyatla alacak denildi. Evet lüks bi hastane fakat beni aşan fiyatlar, özel sigortam yok fakat olsa da hpv tedavisini özel sigorta karşılamıyormuş. mecburen araştırmaya başladı. İnternette reklamlar gördüm, bu tedavi için merkezler reklam vermişler,  sordum 4000 tl dediler , 5000 tl de olabilirmiş. İş yerind daha önce tedavi olmuş ve memnun olan arkadaşımın önerisi Şişli de  özel muaynehanesi olan  doktor Nevra hanımı önerdi. Hakkında araştırma yaptım , bir sürü hpv ile ilgili videosu var, seyrettim. dr.Nevra hanımın ilgi alanı HPV ve beni tatmin etti konuşmaları gittim merkezine . Hakkikaten çok şık ve güzel bir merkez olmanın dışında doktor hanım çok bilgili bukonuda. istanbul dışından dahi bunun için gelen hastaları vardı. Ağrısız bir şekilde  2000 tl ye vajinadaki siğillerimi  lazerle yaktı, 2 tane de makata sıçramış, özel büyüteçle ve ilaçla hepsini tespit edip tek seansta lazer ile yaktı, 1 ay sonra sadece 1 tane tekrarlamıştı, kontrolde onu da ücretsiz yaktı. Şimdi düzenli takiplerime gidiyorum rutin. HPV siğilleri tekrarlamadı, HPV testi de yapıldı tip 11 HPV çıktı kanserojen değilmiş. İşyerimden 1 atkadaşımı daha aynı sıkıntıdan müzdarip gönderdim. O da doktor hanımın eşine gitti  çok memnun kaldı . Sana önerim istanbulda şişlide doktor Nevra.fakat hpv tedavisi maalesef uzun soluklu bir tedavi. Bunla yaşamayı öğreneceksin. İyi bir tedavi ve bağışıklığına dikkat edersen bundan kurtulursun. Büyük geçmiş olsun. HPV liler kulübüne hoş geldin....
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2018, 01:02:38 ÖS Gönderen: hpv »

erguvan

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: istanbul için hpv doktoru önerisi
« Yanıtla #2 : Haziran 19, 2020, 04:14:42 ÖS »
Makat Siğili  tedavisi için İstanbulda tavsiye edeceğiniz doktor var mı,
 Anal kondilom uzmanına acil ihtiyacım var. En iyi HPV doktoru kim bana yardım.. eşcinselim ve makatımd anal siğil var kurtulmak istiyorum