Gönderen Konu: iyileşme süreci  (Okunma sayısı 4310 defa)

spiderbote

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
iyileşme süreci
« : Şubat 06, 2018, 02:05:13 ÖS »
Arkadaşlar ben ilk cıkan et beni şeklindeki o lanet şey için hasteneye gittim ve azotla yaktılar. Daha sonra elma sirkesi ve alkolle ayrıstırdıgım saf propolisi karıstırıp sürdüm ve iz dahi kalmadığını gorebiliyorum. Bunu 1 haftadır yaptım. Devamlı elma sirkesi ve propolis ve bunun yanında da çörek otu yağı içiyorum. Sigarayı 6 aydır bırakan biriyim. (hpv oldugumu ogrenmeden once bıraktım). Şimdi endonezya ya giden arkadaşım orada en iyi AHCC nin olduğunu söyledi. Gelirken bana 4-5 kutu temin edecek. Mantarın ana yurdu oraymış zaten. Cidden bu AHCC kullanıp negatif olan var mı? boş yere param gitsin istemiyorum. Çünkü sorduğumuzda orada 500mg halinde ve içinde 100 adetbulunan 1 kutu için yaklaşık 200 tl istediler. 5 kutu alsam 1000 tl. Gerçi türkiye piyasasına göre   uygun fiyata alacağımı düşünüyorum ama yalan dolan işi de varmı bu ahcc olayında merak etmiyor değilim. Erkek bireyim ve negatif olduğunu nasıl anlayacağım ayrıca? (diyelim işe yaradı yani) Forumda yeniyim. Yardımlarınızı bekliyorum. mail adresine üye olmayıp yardım edecekler mail atarsa sevinirim.
« Son Düzenleme: Şubat 13, 2018, 09:50:05 ÖS Gönderen: spiderbote »