Gönderen Konu: Genital siilden kurtulamadim  (Okunma sayısı 4992 defa)

Secrett

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Genital siilden kurtulamadim
« : Şubat 04, 2018, 10:32:06 ÖS »
Herkeze merhaba. Ilk once yaktirdim 2 kere. Sonra baska dermatologa gdip dondurdum. 2 seanstayim.
Merak ettigim sey su.
Herkez bagisiklik kuvvetlendirmek diyor. Dermatologa soruyorum ne iciyim ilac bagisiklik kuvvetlendirici. Hicbirsey soylemiyo. Diyomki imutor imuneks iciyimmi. Nasi istersen diyo.
Ya hicbisiy bilmiyo yada istemiyor beni tedavi etmek.
En iyisi sizlere sorayim. Doktordan daha tecrubeli herkez artik arastra arastra.
Ben 1 yildan fazlafir ugrasiyorum. Psikolojm bozuldu iyice.
Su anda bagisiklik kuvvetlendirmek icin propolis imutor 100mg ve corekotu bal sabah aksam cakiyorum. Gunde 2 paket siraga icen ben 6 aydir siraga icmedim biraktim. Icki yok.  Bu illetten komple kurtulan 1 tane adam varmi. Nasi kurtulmus ne icmis ne yemis. Yak dondur verrutol sur. Arada 1 tane kaciyor gene cogaliyo. Sabah aksam mikroskoplami bakacaz bu ne lanet bsiy. Evlenecez korkuyorum. Omur boyu bekarmi kalayim esime gecmesin diye. Sanki aidsliyiz ya. Aids hiv elisa negatif cikti. Kimseylede cnsel birlesim yasamadim 2 yildir bu yuzden.
3. Seansta tekrar dondurur ve gene tekrarlarsa hadim ettirecem kendimi. Hicbir isime yaramiyor bu ogran. Kiz kiza oturup sohpet ederiz sonra sorunda kokunden cozulur . yeter ya

Selina721

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Genital siilden kurtulamadim
« Yanıtla #1 : Temmuz 28, 2018, 11:49:43 ÖÖ »
Çok geçmiş olsun. Şimdi nasılsınız. Bende kafayı yemek üzereyim nolucam diye düşünürken:(