Gönderen Konu: en iyi hpv doktoru  (Okunma sayısı 14616 defa)

drsahin

• Full Member
    • Profili Görüntüle
en iyi hpv doktoru
« : Aralık 02, 2015, 04:11:38 ÖS »
En iyi HPv doktoru ; Genital ,Cinsel yolla bulaşan siğiller kapsamında olan genital siğil HPV virüsü Human papilloma virüs enfeksiyon sonucu oluşan... hem kadında hem de erkekte genital bölgede gelişen karnıbahar görünümünde, bazen tek bir bölgede, bezen birkaç bölgede bazen toplu iğne başı kadar ufak 1-2 tane, bazen çok sayıda, bazen de 3-4 çapına erişebilen ağrısız, kısmen sert kitlelerdir.

HPV virüs  enfeksiyonu ülkemizde de giderek artan sıklıkla görünmekte.
 Hem erkekte hem de kadında hpv virüsü ciddi ciddi sağlık problemleri yaratmaktadır.
En iyi hpv doktoru İstanbul içim bana ulaşın

Hunter

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: en iyi hpv doktoru
« Yanıtla #1 : Ocak 01, 2016, 01:02:06 ÖÖ »
Size nasıl ulaşabilirim

hpv

• Administrator
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
istanbul en iyi hpv merkezi
« Yanıtla #2 : Şubat 03, 2016, 03:54:54 ÖS »
istanbul en iyi hpv merkezi tavsiye..;Koter ya da cerrahi tedaviye rağmen çoğu hasta tedaviden sonra yeni siğiller oluşturur.
Bu durum genellikle hastada bir moral bozukluğuna sebep olmasına karşın bunun nedeni genital siğile neden olan HPV virüsünün dokularda ortalama 6 ay ya da daha da uzun süre belirti vermeden yaşamasıdır.

Yeni siğiller sıklıkla dokuda zaten bulunan virüs nedeniyle oluşur. Bunlar daha önce tedavi edilen siğillerin nüks etmesi değildir. Tekrar siğil çıkan durumlarda aynı yöntemlerle (koterizasyon, cerrahi çıkarma gibi) tedavi edilirler.

Nüks durumlarında moral bozukluğu olmasına rağmen hastanın tedavinin sonucuna inanarak "ve mutlaka bu siğillerden kurtulacağını bilerek" ısrarla tedaviye devam etmesi en doğru ve kesin bir yaklaşımdır.

Mehmet3

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2018, 04:51:44 ÖÖ »
Merhaba

İstanbul'da hpv tedavisi işin çok acil doktor tavsiyenize ihtiyacım var.

Teşekkürler

birkadinn

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 03, 2018, 05:52:23 ÖS »
Ankara için hpv doktor tavsiyesi verenilecek olan var mı

dentist

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbulda En İyi HPV Doktoru Uzman Tavsiyesi
« Yanıtla #5 : Eylül 05, 2018, 04:26:12 ÖS »
Arkadaşlar, ben bu genital siğillerden uzun çaba sonrası kurutuldum. Başka yerlere hpv tedavisi için tonla para harcadım. lazer ile tek seansta ve uygun fiyata İstanbul da HPv doktoru Nevra hanımın merkezinde tedavi oldum. İstanbul şişlide HPV kliniği var, http://www.hpvdoktoru.net/hpv_klinigi_merkezi.html

ÇARE

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 09, 2018, 05:32:01 ÖÖ »
Merhaba, HPV li tüm arkadaşlara süper bir haber vereceğim.

HPV konusunda en etkili ve düzenli tüketildiğinde virüsü tamamen vücuttan atılmasını sağlayan AHCC orjinal ve pantentli ürün olarak artık türkiyede büyük eczanelerde bulunabilecekmiş. İnternetten ne olduğu belli olmayan, ne kadar güvenilir ya da tedavi dozunda mıdır diye düşünmeye gerek kalmayacak anlaşılan. Genital siğilleri için tedavi sürecinde olan ve tedavi arayan herkese müjdesi benden. Herkese geçmiş olsun   

victory

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 13, 2018, 03:25:30 ÖS »
Kurtuldum. Yıllarca çektim bu hastalığı. Kasık bölgemde et beni gibi başladı. 2 tane vardı. Yakmadan lokal anestezi ile kesip çıkartarak biopsiye gönderdiler. Condiom akumiata teşhisi konuldu. Alınanların yerine o bölgede bir daha çıkmadı ama bu sefer penis üzerinde ve etrafında çıkmaya başladı. Condylox diye bir ithal ilaç verdi doktor. Çıkanların üzerine sürülüyor, çoğunuz duymuşunuzdur. Ama çare olmadı. Condylox kullanmaktan her yerim tahriş oldu. Sonra defalarca yaktırdım. Yine çıktı. Sonra aldara krem denedim. O da çare olmadı. Sonra makat bölgesine sıçradı. Yine condylox ve aldara serisine devam ettim. Geçmedi. Defalarca o acı veren yaktırma işini hem penis bölgesinde hem makat bölgesinde yaşadım. Sonra ne oldu biliyor musunuz. Fitness yapmaya başladım. En az haftada 3 gün spora gidiyorum. Beslenmem çok düzensizdi. Spor ile birlikte beslenme alışkanlıklarım da değişti. Artık her sabah ama kesintisiz her sabah 2 yumurta haşlayıp yiyiyorum. Süt içiyorum. Bol bol tavuk tüketiyorum. Daha çok gıda alıyorum. Sanırım spora başladıktan 1 ay sonra tamamı kayboldu. Şu an 1 yıl oldu. Hiç bir ilaç vb kullanmadan, spor ve sağlıklı beslenme ile geçmiş oldu. Doktora sorduğumda bağışıklık sistemin güçlenmiş o yüzden geçmiştir dedi.Benim kurtulma hikayem böyle. Belki birilerine yardımı olur diye yazdım.

Xylocastro

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 24, 2018, 11:23:42 ÖÖ »
Arkadaşlar ben de kurtuldum. Defalarca başka kliniklerde siğillerim yakıldı dpduruldu krem surüldu  yani bilimum tedavi yapıldı.Ne tipleme ne de bilgilendirme. Sonucta istanbulda dr nevra ve dr hakan beyin kliniginde tedavi oldum. Tek seansta bitti. Ahcc ve beslenme onerileri de oldu. Hpv danişmanlik hizmeti de buranin cok iyi. Istanbulda  hpv uzman doktor arıyorsanız tavsiye unut. Profesyönel bi merkez  https://www.youtube.com/playlist?list=PLv0U-tNILHe5IUrfD9kP9NM6TvRy7WzQI
« Son Düzenleme: Kasım 30, 2018, 03:39:57 ÖS Gönderen: hpv »