Gönderen Konu: Genital Siğil Tedavi Fiyatları  (Okunma sayısı 2062 defa)

star

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Genital Siğil Tedavi Fiyatları
« : Mart 18, 2022, 02:28:59 ÖS »
Arkadaşlar çok yoruldum, param da kalmadı, genital siğil illeti beni maddi olarak çökertti,
23 yasındayım, Bursa da yaşıyorum hpv ile 2021 senesinde  Covid geçirdikten sonra aniden tanıştım.
Hiç belirti yok iken önce sağ kasığımda 1 tane et beni çıktı, ben tabii koprattım ve 5 günde aynı yerde 10 tane çok küçük  daha et beni çıkınca bu siğil mi diye şüphelendim.
Burda özel bir hastaneye cildiye  uzmanına gittim ve doktor hanım bunların mantar ya da egzema olabilir dedi ve Travazole diye bir krem verdi. bu krem 5 günde siğilleri çoğalttı en az 100 tane oldu ve makatıma doğru gitmeye başladı. meğerse içinde kortizon varmış.
doktor hanıma tekrar gittim, bunlar kondilom dedi ve kriyoterapi dondurma siğil tedavisi yaptı.
aman Allahım, çok canım acıdı, 4 seans yaptı bütün kasığım yara oldu ve hiç bir işe yaramadı, her bir seans için hastaneye 2bin tl verdim, toplam 8bin tl ve sonuç sıfır.
yeğenimin önerisi ile yine Bursa da bir özel muayenehaneye gittim, dr.Ayşe hanım  3 defa koter  yaktırma işlemi uygulandı 1 kutu aldara da kullandım  kullandım ancak alerji nedeni ile  Aldarayı bırakmak zorunda kaldım, en az 10bin lira param gitti sonuç yine sıfır, siğiller makat etrafına indi.
 Dün istanbul a geldim, özel sigortam var, Bursa da HPV tedavisinde geçmedi, kabul etmedi sigorta tedaviyi, SGK kullanırım diye Kadıköy de büyük bir özel hastaneye gittim, bana burada da narkozlu tek bir kere için 7 bin tl istediler. ben Şok. hastanede çalışan tanıdık bir hemşire hanım daha önce kendi tedavi olduğu dr.hakan topalismailoğlu  na şişli ye götürdü.  3 bin liraya yarı fiyatına lazer ile tüm makat siğillerim temizlendi, hem de narkoz almadım, ağrı da duymadım lokal uyuşturma ile, 1 ay sonra ücretsiz kontrole çağırdı ve AHCC ile propolis önerdi,
 yeşil çay içmeye, ekinezya çayı içmeye de başladım. bana klinikte beslenme önerisi de verdi doktor bey.
artık  HPV tipleme sonucunu bekliyeceğim.bu güne kadar yaptıramamıştım.
Vücuttan atılacağını umuyorum, HPV negatif olan arkadaşların önerisi de olursa bekliyorum önerilerinizi.
« Son Düzenleme: Mart 19, 2022, 08:54:15 ÖÖ Gönderen: hpv »

sırdas

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Genital Siğil Tedavi Fiyatları
« Yanıtla #1 : Nisan 05, 2022, 11:51:02 ÖÖ »
hpv tedavisi fiyatları çok değişken maalesef.
maasef bir çok yer çok pahalıya genital siğil tedavisi yapıyor, ekonomik kriz de var fakat bu tedavisi olmak zorundayım.
bende de 6 ay önce "vajina ağzı siğili" çıktı. 1 taneydi baştan
Et beni, sandım. Ağda sırasında koptu 1 hafta içimde etrafa kasık ve makat girişine siğiller yayıldı.
İnternette araştırdım ve şok oldum. Et beni değil "kondiilom hatalığı" denen bir iletmiş ve HPV mikrobu bunu yapıyormuş,
Ben bakireyim, tam ilişkim de olmadı, sadece dışardan temas oldu.
evime yakın hastaneye gittim, narkozla 9000 tl dediler, bir kerede bitmez dediler. Bu para bende yok, aileme de açılamadım , cinsellik ve ilişki işin içinde olunca.
 İş yerinden arkadaşıma söyledim, onunsa cinsel siğil tedavisini 5 yıl önce yapan doktoru aradı.
Dr. Nevra hanıma gittim geçtiğimiz hafta Şişli de. yarı fiyatına yaygın siğil tedavisini yaptı,
lazer ile kondilom tedavisi korktuğum kadar ağrılı olmadı. ilk gün biraz batma ve kaşıntı oldu, işime ertesi gün gittim, sadece pansuman için krem kullanıyorum
HPV tipleme de yapıldı. Sonuç haftaya çıkacak onu bekliyorum. sigarayı bırakmam gerek

adalı

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Genital Siğil Tedavi Fiyatları
« Yanıtla #2 : Mayıs 25, 2022, 07:00:27 ÖS »
hpv tipleme dediginiz hpv dna testimi? nereye kaça yaptırdınız ve kaç çeşit virüs araştıracaklar bilginiz varmı?