Gönderen Konu: ÇOK KORKUYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN  (Okunma sayısı 7377 defa)

hpv korkusu

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
ÇOK KORKUYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN
« : Nisan 12, 2016, 07:35:24 ÖS »
Öncelikle herkese acil şifalar diliyorum umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Arkadaşlar ben bir hata yaptım bir bayanla birlikte olmadan önce bayan bana bundan 1 sene önce hpvli olduğunu ve siğillerini yaktırdığını ve 1  yıldır siğillerinin çıkmadığını söyledi bana geçmesini istemediğini söyledi. Bende prazervatif(extra koruma) ile kasıklar ve genital bölgemi karşı tene hiçbir şekilde temas ettirmeden ilişkiye girmiş bulundum. cinsel bölgelerimiz, genital bölgelerimiz birbirine temas etmedi. Oral sex gerçekleşti fakat siğillerin ağzında hiç çıkmadığını söyledi. birde benim elimde küçük bir sıyrık vardı. Elim bayanın genital bölgesiyle temas etti. Bana bulaşma olasılığı nedir? bir kaç arastırma yaptım tam sorularımın karsılıgını bulamadım, çok merak ediyorum ve korkuyorum lütfen bana yardım edinn... :( :-[ :-[

kznck

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: ÇOK KORKUYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN
« Yanıtla #1 : Haziran 11, 2016, 08:00:13 ÖÖ »
Arkadaşlar merhaba.Forum sayfasına sırf benim gibi bu lanet hastalıktan muzdarip olanlar için yardımcı olmak maksadıyla üye oldum.kısaca anlatayım.2011 yılında Türkiyede bu hastalığa yakalandım.doktor tanıdığım vasıtasıyla yaktırdım.fakat bir yıl sonra tekrar çıkmaya başladı.bu arada kazakistanda çalışmaya başladığım için ilgilenemedim.taa ki mayıs ayına kadar.Almaty da araştırdım çok pahalı.80 yaşlarında emekli bir rus doktor krem tavsiye etti.iki kutu kullandım ve kuruyup döküldü.bir kutuda 12 kapsül var.birer gün arayla duştan ve kurulandıktan sonra kullanıyorsunuz.yani haftada 3 gün.bir ayın sonunda kurumazsa ikinci kutuya geçiyorsunuz.ben ikinci kutunun yarısında bıraktım.gerek kalmadı.normal deriye dokundurmamaya çalışın yakıyor çünkü.
« Son Düzenleme: Haziran 11, 2016, 10:34:58 ÖÖ Gönderen: hpv »

hunterbu

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Haziran 20, 2016, 11:15:51 ÖÖ »
Merhaba kznck kremin adını öğrenebilirmiyiz?

mehmet

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2016, 02:45:20 ÖS »
Hpv yi vucuttan atmanın en etkili yolu bağışıklık sistemini kuvvetli tutmaktır.. Güçlü bir bağışıkla virus ortalama 2 yılda vucuttan tamamen temizlenir.. Tabiki doğru tedavi ve uygulamayla.. Son yapılan çalışmalara göre Japonyada bulunan bir mantar türünün ismi Japon mantarı olarak geçmektedir
« Son Düzenleme: Temmuz 17, 2016, 07:50:37 ÖS Gönderen: hpv »