Gönderen Konu: HPV den nasıl kurtula bilirim  (Okunma sayısı 8307 defa)

Ahmet71

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
HPV den nasıl kurtula bilirim
« : Haziran 17, 2017, 03:27:53 ÖS »
merhaba genital bölgemde sayamıyacağım kadar çok siğil var penis in altı ve yanlarında testislerinse hertarafında bu sorunun bir çözümü varmı varsa lütfen yardım edin lütfen konuya baktıysan birşeyler yaz

oracef

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: HPV den nasıl kurtula bilirim
« Yanıtla #1 : Temmuz 01, 2017, 10:42:15 ÖÖ »
arkadaşlar yaklaşık 10 yıl bu sıkıntı ile yaşadım denemediğim hiç bir yöntem kalmadı derken, homeopati tedavisi ile farkılı bir rahatsızlık için tanıştım. daha sonra utanarak bu rahatsızlığımdan bahsettim ve iyiki bahsetmişim. hem makatta hemde genetil bölgemde çok sayıda siğilim vardı. makat bölgesinde tahmin bile edemiceğiniz kadar çok sayıda ve büyüklerdi. ama homopati ilaçları sayesinde 2 ay kadar kısa bir sürede hepsinden şükürler olsun ki kurtuldum. yaklaşık 8 ay kadar bir süre oldu herhangi bir tekrarlama dahi olmadı. Allah ıma şükürler olsun ki karşıma çıkardı yoksa psikilojik olarak çok zor durumdaydım. internetten mutlaka bulunduğunuz ilde homeopati tedevisi yapan yerleri araştırın ve bu illetten kesin olarak kurtulun ve kurtulduktan sonra paylaşınki bu illetten herkez kurtulsun çğnkü çok rahatsız edice bir durum. Allah tez zamanda ulaşıp kurtulmayı nasip etsin

beyazkanat

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ekim 25, 2017, 08:03:48 ÖS »
Arkadaşlar öncelikle elhamdulillah elhamdulillah elhamdulillah bu illet sona erdi. Bir büyüğüm dedi ki şifayı Allah’tan isteyip bel bölgesinden hacamat ol dedi. 7 bölgeden oldum. Rabbime dua ettim. Geçeceğine inandım. Ve geçti. Elhamdulillah. Peygamberimiz sayısız derde deva demiş.

Selina721

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2018, 08:19:33 ÖS »
7 bölge derken hangi bölgeler Acaba

victory

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 13, 2018, 02:03:19 ÖS »
Kurtuldum. Yıllarca çektim bu hastalığı. Kasık bölgemde et beni gibi başladı. 2 tane vardı. Yakmadan lokal anestezi ile kesip çıkartarak biopsiye gönderdiler. Condiom akumiata teşhisi konuldu. Alınanların yerine o bölgede bir daha çıkmadı ama bu sefer penis üzerinde ve etrafında çıkmaya başladı. Condylox diye bir ithal ilaç verdi doktor. Çıkanların üzerine sürülüyor, çoğunuz duymuşunuzdur. Ama çare olmadı. Condylox kullanmaktan her yerim tahriş oldu. Sonra defalarca yaktırdım. Yine çıktı. Sonra aldara krem denedim. O da çare olmadı. Sonra makat bölgesine sıçradı. Yine condylox ve aldara serisine devam ettim. Geçmedi. Defalarca o acı veren yaktırma işini hem penis bölgesinde hem makat bölgesinde yaşadım. Sonra ne oldu biliyor musunuz. Fitness yapmaya başladım. En az haftada 3 gün spora gidiyorum. Beslenmem çok düzensizdi. Spor ile birlikte beslenme alışkanlıklarım da değişti. Artık her sabah ama kesintisiz her sabah 2 yumurta haşlayıp yiyiyorum. Süt içiyorum. Bol bol tavuk tüketiyorum. Daha çok gıda alıyorum. Sanırım spora başladıktan 1 ay sonra tamamı kayboldu. Şu an 1 yıl oldu. Hiç bir ilaç vb kullanmadan, spor ve sağlıklı beslenme ile geçmiş oldu. Doktora sorduğumda bağışıklık sistemin güçlenmiş o yüzden geçmiştir dedi.Benim kurtulma hikayem böyle. Belki birilerine yardımı olur diye yazdım.