Gönderen Konu: Hpv Tedavisi  (Okunma sayısı 8209 defa)

Basaran06

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Hpv Tedavisi
« : Aralık 02, 2017, 07:54:14 ÖS »
Arkadaşlar canınızı sıkmayın size dediğim şekilde tarifi uygulayın 1-yada 2 ay içinde tertemiz çıkar tahliller çok basit bir tarif veriyorum Propolis!!! hergün sabah aç karnına yarım bardak çay bardağına 10 damla damlatın için Siğil olan (görünen yerlere) damlatın Allah’ın izniyle şifayı bulacaksınız.

sevgi80

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hpv Tedavisi
« Yanıtla #1 : Aralık 28, 2017, 10:52:48 ÖÖ »
merhaba , propolisi kapsul olarak ek gıda takviyesi şeklinde aldım kullanıyorum , yeni başladım , umarım faydalı olur

smiley

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 08, 2018, 03:29:23 ÖS »
merhabalar aralık ayında yaptırdıgım testlerde hpv 73 pozitif kafayı da yemek üzereyim smier testi temiz cıktı .türk sitelerinde yuksek risk kabul edilmiş yabancı sitelerde orta veya muhtemel risk li,şimdi gunde 2 kez ımunex 50 mg alıyorum öğlen aç karnına propolis etol 15 damla suya danmlatıp içiyorum dogru mu yapıyorum negatif olunca hpv 73 yokmu demek olucak

victory

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 13, 2018, 03:21:39 ÖS »
Kurtuldum. Yıllarca çektim bu hastalığı. Kasık bölgemde et beni gibi başladı. 2 tane vardı. Yakmadan lokal anestezi ile kesip çıkartarak biopsiye gönderdiler. Condiom akumiata teşhisi konuldu. Alınanların yerine o bölgede bir daha çıkmadı ama bu sefer penis üzerinde ve etrafında çıkmaya başladı. Condylox diye bir ithal ilaç verdi doktor. Çıkanların üzerine sürülüyor, çoğunuz duymuşunuzdur. Ama çare olmadı. Condylox kullanmaktan her yerim tahriş oldu. Sonra defalarca yaktırdım. Yine çıktı. Sonra aldara krem denedim. O da çare olmadı. Sonra makat bölgesine sıçradı. Yine condylox ve aldara serisine devam ettim. Geçmedi. Defalarca o acı veren yaktırma işini hem penis bölgesinde hem makat bölgesinde yaşadım. Sonra ne oldu biliyor musunuz. Fitness yapmaya başladım. En az haftada 3 gün spora gidiyorum. Beslenmem çok düzensizdi. Spor ile birlikte beslenme alışkanlıklarım da değişti. Artık her sabah ama kesintisiz her sabah 2 yumurta haşlayıp yiyiyorum. Süt içiyorum. Bol bol tavuk tüketiyorum. Daha çok gıda alıyorum. Sanırım spora başladıktan 1 ay sonra tamamı kayboldu. Şu an 1 yıl oldu. Hiç bir ilaç vb kullanmadan, spor ve sağlıklı beslenme ile geçmiş oldu. Doktora sorduğumda bağışıklık sistemin güçlenmiş o yüzden geçmiştir dedi.Benim kurtulma hikayem böyle. Belki birilerine yardımı olur diye yazdım.