Gönderen Konu: genıtal sıgıle son :))  (Okunma sayısı 8136 defa)

madturk

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
genıtal sıgıle son :))
« : Ağustos 06, 2013, 02:52:57 ÖS »
arkdaslar 1 sene kadar genıtal sığıllerıyle  mutlu mesut yasarken bır tvsıye uzerıne  çörek otu ve  bal karısımı  denedım (karısstırıp yedım)  ve 1 ay kadar sure sabah aksam    bagısıklık sıstemını de guclendırmek ıcın sabah aksam  kefır ıctım  ve sonuçç arrtıkk  sigillerim  yok  :) bunu  aynı  sorunu  yasıyan arkadaslarımla  paylasmak  ıstedım  herkze acil sifalar dilerım   ( merak edenler corek otunun  faydalarını arastrsınlar)

uysalli

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
erkeklerde siğil
« Yanıtla #1 : Kasım 26, 2013, 08:24:27 ÖS »
HPV cinsel temas ve sıklıkla cinsel birliktelikte geçer. HPV hiç belirti vermeyebilir. Bu yüzden fark etmeden bulaştırabilirsiniz.

Penis, testis, kasık, baldır veya anal bölgede bir veya daha fazla siğil oluşumu görülebilir.

Siğiller cilt seviyesinde, ciltten kabarık veya karnabahar görünümünde olabilir. Siğiller genelde acımaz.

Siğiller genelde HPV'li kişiyle cinsel temastan haftalar veya aylar sonrasında oluşur.

yeniyetme

• Newbie
  • *
  • Г§areler Г§aresiz olmasın
    • Profili Görüntüle
Ynt: genıtal sıgıle son :))
« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2014, 09:21:00 ÖS »
kefirin immün sistem üzerine çok faydası varmış evet bende yeni başladım akşamları içiyorum çok uykum geliyor.uykusuzluk problemime de iyi geliyor. seni seviyoruz kefir. inş benim hpvnin gitmesine de etkisi büyük olur :)